Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Grupė „Stipriai kitaip“. „Mes...

Grupė „Stipriai kitaip“. „Mes pažadinsim pasaulį“

2015-06-03

Legendinė grupė STIPRIAI KITAIP Kairėnų vasaros festivalyje surengs išskirtinį vakarą! Trys šaunūs menininkai  - Ainis Storpirštis, Vidas Bareikis ir Pranas Dapšauskas vėl kartu žengs į trečiojo Kairėnų vasaros festivalio Botanikos sode sceną ir kartu su savo gerbėjais dainuos jau kultinėmis tapusias dainas: "Levutė", "Dozobačenia", „Belarusas“ ir kt. Susikūrę 2008 metais kaip akustinis dainuojančių aktorių projektas, grupė STIPRIAI KITAIP netrukus tapo populiariausia dainuojamosios poezijos žanro grupe.
 
Tada dar niekam nežinomi studentai šiuo metu yra vieni populiariausių ir aktyviausių Lietuvos teatro ir muzikos kūrėjų. Aktorius Ainis Stopirštis yra bene labiausiai Lietuvos teatre užimtas jaunas aktorius, taip pat jis vysto solinę muzikinę veiklą su grupe "Vandenynas", dažnai sutinkamas duete su tėvu aktoriumi Gediminu Storpirščiu. Vidas Bareikis ne tik pradėjo sėkmingą muzikinę solinę veiklą, bet ir aktyviai dirba kaip teatro režisierius, rengia pasirodymus su gyvenimo partnere Jurga Šeduikyte. Pranas Dapšauskas ir toliau aktyviai siekia Ignalinos mero , o vėliau ir Lietuvos Respublikos prezidento 
 
Grupės koncerte susipins šmaikštus, kartais kandus bendravimas su publika, nepakartojami dainų tekstai, akrobatiniai triukai ir gaivališka improvizacija, kurioje žiūrovas savo (ir ne savo) noru taps aktyviu ir svarbiu vyksmo dalyviu.