Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Į didžiausią vaiduoklių šventę...

Į didžiausią vaiduoklių šventę mieste kviečia V. Diavaros Helovino personažas

2013-10-30

Jau ne pirmus metus multifunkcionalioje miesto erdvėje menų fabrike „Loftas“ vyksta viena didžiausių Helovino švenčių Vilniuje, kurioje renkasi drąsūs ir kūrybingi gyvos muzikos gerbėjai.

Šiemet į vaiduoklių šventę „Lofte“ kviečia pats monstriškai išdažytas Victoro Diavaros sukurtas Helovino personažas.

„Šiaip anksčiau Helovino niekaip neminėdavau, bet kai atsirado galimybė šios šventės proga surengti ar sudalyvauti įdomiuose muzikiniuose renginiuose – savo įsitikinimus pakeičiau“, – šypsodamasis sako V. Diavara.

Šiemet menų fabrike spalio 31 dieną susirungs net keli stiprūs muzikiniai projektai iš Lietuvos ir užsienio. Lietuviškos gyvos klubinės muzikos frontą turės atlaikyti sėkmingai į sceną grįžusi Jurgio Didžiulio popelektronikos grupė „TWNKL“.

Užsienio barikadoje pasirodys belgas Stereo Express su saksofonistu. Didžiausio pasisekimo ir visuotinio išgarsėjimo Stereo Express sulaukė, kai išleido „Sweet Dreams“ perdirbinį. Tai vainikavo beveik 6 milijonai „YouTube“ peržiūrų ir atlikėjo kelionė per viso pasaulio klubus ir festivalius. 

Vėlai naktį švęsiančius „Lofte“ aukščiau žemės pakilės du žinomi Lietuvos didžėjai – Manfredas ir Rembo. Visi jie rungsis, kurio ritmai vienai nakčiai prikels net negyvėlius.

Taip pat specialią šventinę nuotaiką kurs šimtai žvakių, specialios scenografijos elementai ir netgi teatriniai etiudai.