Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Į Lietuvą atvykstantis The...

Į Lietuvą atvykstantis The Petebox ant kojų pakėlė „Formulės 1“ lenktyninkus Bahreine

2014-04-07

Savaitgalį Bahreine buvo duotas startas trečiajam „Formulės 1“ 2014 metų sezono etapui. Šį ypatingą įvykį žymiausi pasaulio lenktynininkai ir „F1“ gerbėjai atšventė specialiame koncerte, kurio metu pasirodė taip pat į Lietuvą atvykstantis The Petebox.

„Jau ne pirmą kartą groju Bahreine „Formulės 1“ gerbėjams ir komandoms“, – pasakoja The Petebox ir džiaugiasi, kad jo muzika patinka tokio lygio „Grand Prix“ organizatoriams.

Neseniai interviu Lietuvai juodą „Ferrari“ vairuojantis The Petebox prisipažino, jog pats yra neabejingas greičiui: „Greitis padeda susikoncentruoti ir širdį plakti greičiau“.

Keliskart geriausiu ir universaliausiu pasaulio beatboxeriu pripažintas Pete dėl savo energijos, netikėtų sprendimų, genialumo ir pavydėtinos charizmos ant scenos prikausto tiek merginų, tiek vaikinų dėmesį.

Viskas, ką daro Pete, yra atliekama gyvai prieš tavo akis ir tik jo balso galimybių dėka, dainas įrašant sluoksnis po sluoksnio, su minimalia instrumentų pagalba. 

Į Lietuvą jis grįžta jau balandžio 26 d. Tai bus Pete ketvirtas kartas Lietuvoje: „Lietuvos man visad mažai“, – yra pasakęs The Petebox.

The Petebox – Loser’s Paradise