Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Įamžink savo moterišką žavesį...

Įamžink savo moterišką žavesį Editos Suchockytės galerijoje

2014-03-04

Jau šį šeštadienį, kovo 8 d., grafikė Edita Suchockytė savo galerijoje Užupyje rengia išskirtinę popietę moterims. Moters dienos proga nuo 12.00 iki 16.00 val. Edita pieš apsilankiusių moterų portretus, lauks vaišės bei malonūs siuprizai.

„Idėja surengti tokią popietę atėjo netikėtai. Dauguma žmonių apsilankiusių mano galerijoje sako, kad čia tvyro teigiama aura. Turbūt kilo noras pasidalinti ta teigiama energija, o moters diena pasirodė tam puiki proga. Juk tądien vienintelė moters pareiga – save palepinti. Torto gabalėliu ankstų rytą ar ypatingu masažu, o gal įsigyti suknelę, kurios taip seniai norisi. Šią dieną būtina leisti sau viską, ko geidžia širdis" – mintimis dalinasi Edita Suchockytė.

Galerijoje kovo 8-ąją moterys laukiamos nuo 12.00 val. Užsukusios damos ne tik gaus dovanų savo portretą, kurį nupieš Edita, bet ir galės pasimėgauti kava ir skanumynais. Tai proga įamžinti savo moterišką žavesį ir tuo pačiu atitrūkti nuo kasdienybės. Portretų kiekis numatomas ribotas, tačiau visų užsukusių lauks malonus siurprizas, o dienos pabaigoje bus išrinkta viena laimingoji, kuriai bus įteikta ypatinga dovana. 

Grafikė Edita Suchockytė kuria ofortus, monotipijas, piešia portretus ir šaržus, jos iliustracijos puikuojasi knygose: “Žiema, kai gimė Pašiauštaplunksnis”, “Ritė Bitė”, “Vario varteliai”. Menininkės kūryba balansuoja tarp techninės meistrystės ir lengvumo, joje dominuoja moterys, laumžirgiai ir katinai. Kiekvienais metais Edita pristato savo kūrybos parodas, šių metų sausio mėnėsį “Domus galerijoje” buvo eksponuojami  pirmieji jos tapybos darbai. Editos darbai vertinami ne tik Lietuvoje, dalis jų yra iškeliavę į skirtingus pasaulio kampelius: Kanadą, JAV, Olandiją, Prancūziją, Australiją, Vokietiją ir kt.

Renginys vyks kovo 8 d. 12.00-16.00 val., Editos Suchockytės galerijoje, Užupio g. 14-1, Vilnius (prie angelo).