Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Išlikimas: kiek Tavyje jotvingio...

Išlikimas: kiek Tavyje jotvingio sielos?

2013-10-01

Natūrali gamta, baltų kultūros ištakos, kolegų emocija ir sustiprėjęs ryšys, profesionalios komandos patirtis telkiasi naujame renginių ir laisvalaikio organizatorių „Eventum Group“ bei „Rimtų žygių“ komandos inicijuojamoje programoje – „Išlikimas“. Programa apima baltiškąją etnokultūrą, moko žmogų pažinti tautos istoriją, naudotis laukinės gamtos teikiamomis gėrybėmis ir svarbiausia tikslingai pramogauti Lietuvoje.

Baltų kultūra mums paliko unikalią istorijos skrynią, kurioje apstu gražiausių kultūros tradicijų, žmogaus ir gamtos patyrimų. „Šiomis dienomis tūkstanmečius menančios žinios yra užrakintos, tik maža dalimi baltų kultūros tradicijų yra dalinimasi ir visuomenei žinoma. Naujasis projektas lyg raktas, kuris kviečia iš naujo atrasti, tai, kas iš tikrųjų buvo svarbu mūsų protėviams“ – lūkesčiais dalinosi vienas iš projekto iniciatorių, „Rimtų žygių komandos darys, Algirdas Strioga.

Pasak renginių ir laisvalaikio organizatorių „Eventum Group“, „Išlikimo“  idėja baltiška tematika kilo siekiant kurti kitokią, unikalią, tačiau lietuviui artimą  edukacinę – interaktyvią programą, kuri artimųjų, draugų ar kolegų komandai padėtų keisti komandos formavimo ar tam tikrų progų minėjimo įpročius bei iškirtinai priartėti prie protėvių palikimo.

Specialiai idėjai pritaikytoje ir istoriškai turtingoje vietovėje siūloma pažinti baltų kultūrą per laukinės gamtos teikiamas veiklas: tradicinius amatus, maisto gamybą, autentiškas varžytuves, vakarines apeigas. „Išlikimo“ metu skirstomasi ir persikūnijama į kelias skirtingas istorines komandas, kurios pačios įrenginėja autentiškas stovyklavietes, tarpusavyje varžosi kovos, logikos, emocinio pobūdžio žaidimuose.  Priklausomai nuo komandos poreikių programa pritaikoma vienai ar kelioms dienoms su nakvyne pačiame įvykių sukūryje arba netoliese esančiose partnerių sodybose. „Tam, kad programos dalyvis visiškai atsiribotų nuo įprastų darbų ritmo ir tikslingai įsijautų į idėjos vertę, rekomenduojame veikti be šiuolaikinių technologijų teikiamo komforto“ – teigia programos koordinatorė Deimantė Kanclerytė.

Pirmieji programą išbandė komandos draugai Vilniaus verslo kolegija. Studentų emocijos ir patirtys: http://goo.gl/9eWfo7 

Intriguoja? Keisk komandos formavimo ar švenčių minėjimo įpročius. Susisiek: deimante@eventumgroup.lt | +370 611 14353 | www.eventumgroup.lt