Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Išrinkta kvietimų į festivalį...

Išrinkta kvietimų į festivalį Yaga Gathering laimėtoja

2013-07-23

Festivalis Yaga Gathering vyks jau šį savaitgalį Varėnos rajone. Norėdami laimėti bilietus į festivalį Genos judėjimo nariai turėjo atsakyti į klausimą, kokiame miške vyksta festivalis. Teisingas atsakymas buvo: Ežeraičio miške. Iš visų teisingai atsakiusiųjų atsitiktiniu būdu buvo išrinkta viena laimingoji, kuri į festivalį galės pasiimti ir savo draugą.

Bilietus į Yaga Gathering laimėjo Viktorija Petkevičiūtė. Sveikiname Viktoriją, linkime jai gero festivalio!

Visi norintys nukeliauti į Yagą bilietus galės įsigyti prie įėjimo į festivalį – išankstiniai bilietai jau išparduoti. Bilietai prie įėjimo kainuos 140 litų visam festivaliui nuo ketvirtadienio, penktadienį bilietai kainuos tiek pat, o nuo šeštadienio vidurdienio bilietai kainuos 90 litų.

Yaga – tarptautinis muzikos ir alternatyvaus gyvenimo būdo festivalis. Jo esmė – suburti žmones. Čia vyksta kultūriniai ir dvasiniai mainai – bendras katilas, į kurį kiekvienas įneša tai, ką gali, o pasiima tai, kas labiausiai reikalinga. Šis sąskrydis skirtas geros valios žmonėms, kurie išmintį matuoja patyrimais, nuolat ieško ir atranda, dalinasi ir šviečia, gerbia individualumą ir puoselėja bendruomeniškumą. Jei manai, kad esi vienas iš jų – junkis ir kurk kartu! 

Festivalyje bus keturios teminės erdvės, gausu dekoracijų, pasirodymų, įvairiausių mokymų, koncertų. Dalyviai ir lankytojai atvyks iš daugiau nei 20-ties pasaulio šalių.