Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Jurgį Didžiulį remiksų konkurse...

Jurgį Didžiulį remiksų konkurse sužavėjo aštuoniolikmečio versija

2015-04-10

Dainininkas ir kūrėjas Jurgis Didžiulis dvipusės kasetės pavidalu išleistu pirmuoju savo soliniu albumu „Intro/Extro“ kartu su radijo stotimi „ZIP FM“ organizuoto konkurso metu pasidalino su kitais prodiuseriais, kviesdamas juos savo dainas modifikuoti ir naudoti nekomerciniais tikslais. Šiandien „ZIP FM“ klausytojai išrinko nugalėtoją, kuriuo tapo aštuoniolikmetis Kristupas Jasiulionis, pseudonimu Chris Metric.
 
„Džiaugiuosi, kad tokių konkursų atsiranda ir Lietuvoje, tai puiki galimybė pasireikšti ir į save dėmesį atkreipti jauniems muzikantams, kurių Lietuvoje tikrai yra, man pačiam jis buvo labai naudingas mokymosi požiūriu, dėkoju Jurgiui už puikią idėją ir puikią muziką!“, – kalbėjo konkurso nugalėtojas Kristupas Jasiulionis.
 
Chris Metric versija pagal dainą „Do You Own Your Demons?“ Jurgiui Didžiuliui patiko tiek pat kiek originalas. Sėkmės atveju muzikantas pažadėjo pasidalinti uždarbiu 50/50.
 
„Man smagu, jog netrūko talentingo jaunimo, kuris buvo pajėgus taip gražiai pritaikyti mano kūrinius „ZIP FM“ eteriui. Buvo malonu dalintis ne tik jais, bet ir įžvalgomis bei suvokimu. Tą ketiname daryti ir ateityje su kitomis albumo dainomis bei singlais, tačiau šį kartą jau kalbėsime su patyrusiais muzikos vilkais“, – pridūrė Jurgis Didžiulis.
 
Muzikantas teigia, kad albumas „Intro/Extro“ labai geras, tačiau neparduodamas ir netinkamas komerciniam naudojimui. Todėl jis nusprendė paviešinti atskirus jo takelius „Soundcloud“ tinklalapyje ir atiduoti kitiems kūrėjams bei jų projektams. Šis remiksų konkursas buvo vienas iš nestandartinių albumo viešinimo aspektų. Jame galėjo dalyvauti visi norintys ir kuriantys muziką. Šią savaitę „ZIP FM“ radijo stotis grojo trijų finalistų Chris Metric, Makdett ir Enhiezma remiksus, iš kurių buvo išrinktas geriausias. Nespėjusieji kūrinius parsisiųsti bei perkurti nekomerciniams tikslams galės ir pasibaigus konkursui. 
 
Visuomeninių idėjų nestokojantis Jurgis Didžiulis albumą „Intro/Extro“ prieš mėnesį pristatė triukšmingu vakerėliu menų fabrike „Loftas“. Jį galima parsisiųsti interneto svetainėje www.introextro.lt. Nors albumu yra dalinamasi nemokamai, tačiau žmonės yra kviečiami patys įvertinti, kiek kiekvienam asmeniškai šis kūrinys yra vertas. Taip atlikėjas siekia paveikti vartojimo bei vertinimo sampratą.