Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Jurgis Didžiulis su Martynu...

Jurgis Didžiulis su Martynu Levickiu koncertavo transporto spūstyse

2015-05-13

Populiarus dainininkas Jurgis Didžiulis ir žymiausias Lietuvos akordeonistas Martynas Levickis vakar surengė netikėtą siurprizą transporto spūstyse įstrigusiems žmonėms. Koncertui paruoštu mikroautobusu važiuodami viena problematiškiausių sostinės vietų, Geležinio vilko gatve, muzikantai kvietė pasijungti specialiai šiam pasirodymui nustatytą radijo dažnį ir taip trumpino nuobodžiaujančių vairuotojų ir keleivių laiką. 
 
Visuomeniškumo idėjas puoselėjantis muzikantas Jurgis Didžiulis šiuo projektu siekia, kad muzika žmones galėtų pasiekti vietose, kur jie to mažiausiai tikisi. „Vakar su Martynu grojome kamščiuose žmonėms, kurie nesitikėjo, bet gavo gerą dozę muzikos ir pozityvo“, – džiaugėsi Jurgis Didžiulis.
 
„Man labai patiko ši patirtis. Aš ir pats  gavau dozę pozityvo, nes jaučiuosi, kaip gerai pabėgiojęs. Endorfinų kiekis kraujyje yra tikrai labai padidėjęs, nors, prisipažinsiu, atėjau važiuoti į tuos kamščius su kiek kitokia nuotaika, nes jaučiausi truputėlį apsirgęs ir tarp kelionių, bet, akivaizdu, kad pasveikau. Tai yra labai smagu“, – mintimis dalinosi Martynas Levickis.
 
Transporto spūstyse muzikantai savo muzika ir energija keleiviams užkūrė tikrą šventę. Žmonės iš šalia važiuojančių automobilių plojo, šypsojosi ir rodė aukštyn iškeltus nykčius.  
 
Iki šiol panašaus pobūdžio Jurgio Didžiulio pasirodymai jau keleta kartų vyko pietų pertraukų metu įvairiose sostinės kavinėse. Taip pat vykdomas netikėtas akustinių pasirodymų ciklas, vietose, kur muzikantas mano esant verta, bet nebūtinai finansiškai apsimoka pasirodyti. Pavyzdžiui į kavines „Coffee Inn“, Jurgis Didžiulis atvyksta pagroti, apie tai paskelbęs likus vos keletui valandų iki pasirodymo. 
 
Pasak atlikėjo, muzika turi didenę vertę negu pinignė, todėl stengasi su ja elgtis kitaip, negu su eiline preke. Taip atlikėjas siekia paveikti vartojimo bei vertinimo sampratą ir paskatinti šiuo principu vadovautis ir kitus muzikantus. Tai įrodydamas Jurgis Didžiulis šiemet išleido ir kasetės pavidalu pristatė naujausią savo albumą „Intro/Extro“, kuriuo taip pat dalinasi internete www.introextro.lt.