Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Kairėnų vasaros festivalį uždarys...

Kairėnų vasaros festivalį uždarys Domantas Razauskas ir Saulius Petreikis

2014-09-03

Dešimtasis, kulminacinis Kairėnų vasaros festivalio koncertas įvyks rugsėjo 7 d. 19 val. VU Botanikos sode. Jame pasirodys talentingasis atlikėjas Domantas Razauskas – žmogus, kurio nerasite šmėžuojančio televizijos ekranuose, neišgirsite grojančio populiariosiose radijo stotyse, tačiau jis yra puikiai žinomas ir pažįstamas dainuojamosios poezijos mėgėjų tarpe. Kartu su Domantu po ilgos ne vienerių metų pertraukos scenoje pasirodys multiinstrumentalistas Saulius Petreikis.
 
Kaskart skirtingus pasirodymus rengiantis atlikėjas teigia, kad kiekvienas išėjimas į sceną jam yra unikalus, ir jo tikslas yra  bent valandai ar dviem, kol trunka koncertas, persikelti į erdvę, kurioje nėra rūpesčių, vargų, pykčio, pagiežos ir pavydo, asmeninių gyvenimų, netekčių. Tik gyvybė. 
 
Domantas turėtų patikti B. Grebenščikovo muzikos gerbėjams, kurio kūrybinių panašumų galima rasti kūrėjo dainose. Jis B. Grebenščikovą įvardija savo sielos broliu. O didžiausia savo mokytoja – pačią muziką. Domanto kūrybinis klodas telpa į dvi išleistas knygas bei daugiau nei 200 dainų, kurių dalis sudėtos į dvi kompaktines plokšteles (trečioji pasirodys šių metų rudenį). 
 
Kairėnų vasaros festivalyje antrą kartą pasirodantis Domantas Razauskas žada surengti įspūdingą pasirodymą ir paruošti kupiną gerų emocijų uždarymo vakarą su ,,Rudens muzika”.  Susitikime ir pabūkime kartu. Koncertas vyks palapinėje.