Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Laisvalaikio Guru Karklės festivalyje!

Laisvalaikio Guru Karklės festivalyje!

2014-08-27

Rugpjūčio vidury nugriaudėjo penktasis „Karklė Live Music Beach“ festivalis. Krokodilui prie jūros visada smagiau, nei skęsti miesto dulkėse, tad ir Laisvalaikio Guru čia atvyko pasilinksminti.
 
Iš sostinės iki uostamiesčio kelias neprailgo, nes krokodilo fotografas šįkart pasitaikė itin šnekus, o dar tas permainingas oras, kai čia saulutė kaitina, čia kiaurai pliaupia lietus... Užtat festivaliui tas lietus nieko gero neatnešė: žmonės plaukiojo su palapinėmis ir visais daiktais po ištryptas purvynes, o kas ir pabaigos nebesulaukęs namo išvažiavo. Nors galbūt tinkamesnis žodis „išplaukė“? Todėl, kai atvažiavome, papuolėme į baisų kamštį, kuriame net nebegalėjai suprasti, kas atvažiuoja, kas išvažiuoja. Mašinos viena po kitos klimpo aikštelėse, taigi visi gudresni pradėjo statyti savo transporto priemones tiesiog kelkraštyje, kas dar labiau užkimšo kelią. Tačiau, nepaisydami visų šitų nesklandumų, žmonės šypsojosi, dainavo, ir mandagiai sveikinosi su Laisvalaikio Guru, tad, užkrėstas gera festivalio nuotaika, krokodilas paliko purviną automobilių stovėjimo aikštelę ir nukeliavo į dar purvinesnį festivalį.
 
           
 
Žmonių buvo neįsivaizduojamai daug, o jiems įrengtų veiklų, atrakcijų, parduotuvėlių, dirbtuvėlių ir maisto vagonėlių turbūt dar daugiau! Praėjęs pagrindinę sceną ir atsidūręs aktyvioje zonoje, Guru pasijuto lyg užsienyje, lyg kokiame Kinijos didmiesčių skersgatvyje, kur verda veiksmas, viskas šviečia, blyksi, žybsi, pilna žmonių ir klegesio. Visko buvo tikrai labai daug, tačiau tikrai ne per daug, kadangi festivalis pritraukė gausybę žmonių. Organizatoriams pagyros, kad taip viską apgalvojo. Net ir pačio festivalio metu krokodilas pastebėjo savanorius, tvarkančius aplinką, renkančius šiukšles. Tų šiukšlių, aišku, buvo daug ir jų buvo visur. Matyt lietus daug išplukdė į pievas, o kur dar paliktos permirkusios palapinės, miegmaišiai ir kitas festivalininkų turtas.. Bet juk tai festivalis, po kurio vis tiek visada tenka susitvarkyti. Bala nematė tų šiukšlių, jos vis tiek buvo padengtos purvu, tai ne taip ir matėsi..
 
Kiekvienas festivalininkas besilinksmindamas labai išalksta. Organizatorių darbas - parūpinti tinkamo, sotaus, padedančio atgauti jėgas ir per daug neploninančio piniginių maisto. Buvo ir jūros gėrybių, ir vištos sparnelių, ir kažkokio džiaugsmo vegetarams ir net pats kebabopolis. O ir kainos šiems laikams tikrai nebuvo kosminės. Laisvalaikio Guru spaudžia leteną ir deda pliusą! 
 
         
 
Žinoma, galima pasvajoti, kaip viskas būtų buvę esant dėkingam orui, tačiau Laisvalaikio Guru nematė liūdnų, piktų, na, ir sausų žmonių. Tai gal visgi tas lietus suteikė festivaliui kažkokio šarmo, nors daug kas šeštadienį Karklę ir paliko, bet dar daugiau Karklėje pasiliko. Ir nepaisant nemandagių apsauginių, prie kurių mes, lietuviai, esame jau seniai pripratę, festivalis, Guru manymu, pavyko. Belieka tik tikėtis, kad vietos gyventojai neturės jokių nusiskundimų dėl triukšmo, nuniokotos aplinkos ar dar kokių kitų reiškinių. Beje, Guru nugirdo, kad organizatoriai planuoja per keletą savaičių viską tobulai sutvarkyti ir atsodinti ištryptas pievas. Šaunuoliai!