Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Lietuvoje laukiamas Sohn koncertuos...

Lietuvoje laukiamas Sohn koncertuos unikaliame „iTunes“ muzikos festivalyje

2014-09-08

Nors į menų fabriką „Loftas“ atlikėjas Sohn su grupe atvyks tik rudens pabaigoje, melomanai jau rugsėjo 9-ąją turi galimybę dalyvauti jo koncerte. Tiesa, nuotoliniu būdu – Sohn pasirodys visame pasaulyje transliuojamame „iTunes“ muzikos festivalyje.
 
Nuo 2007-ųjų Londone rengiamas ir analogų neturintis festivalis pakeitė keletą Didžiosios Britanijos sostinės lokacijų, o pastaraisiais metais vyksta Kemdeno rajone esančiame buvusiame geležinkelio depe „The Roundhouse“. Muzika čia skamba ištisą mėnesį – kas vakarą koncertuoja po du populiarius įvairių žanrų atlikėjus ar grupes. Bilietus į šį festivalį galima laimėti įvairiais būdais, bet didžioji auditorijos dalis koncertuose „dalyvauja“ interneto transliacijų pagalba. 
 
Devintasis „iTunes“ muzikos festivalis jau prasidėjo – nuo rugsėjo 1-osios su gerbėjais visoje planetoje iš Londono jau sveikinosi Deadmaus5, David Guetta, „Kasabian“, Beck ir kiti. Rugsėjo 9-osios vakarą savo debiutinį albumą „Tremors“ čia pristatys Sohn, taip pat koncertuos jo tėvynainis Sam Smith. 
 
Londono širdyje vyksiančiame renginyje taip pat suplanuoti Pharrell Williams, Jessie Ware, Paolo Nutini, „Placebo“, „Rudimental“, „Blondie“, „Elbow“ ir net Placido Domingo bei daugelio kitų aktualių vardų koncertai. Festivalis baigsis rugsėjo 30-ąją, jo įrašai dar kurį laiką bus prieinami „iTunes“ vartotojams.
 
Kviečiame įvertinti naujausią Sohn kūrinį „The Chase“

 
Kalbant apie Londoną galima pridėti ir dar vieną neseną naujieną – vasarą Sohn prisijungė prie „BBC Radio 1“ rezidentų komandos ir kas mėnesį pristato valandos trukmės savo laidą šios milijonus klausytojų turinčios radijo stoties eteryje. Laidoje britų talentas Sohn dalinasi savo mėgstama muzika – SBTRKT, „Dream Koala“, FKA Twigs, Jamie XX, „Röyksopp“, „Darkside“ garsais. 
 
Vieno įdomiausių šių metų albumų „Tremors“ turo koncertas Vilniuje įvyks lapkričio 26-ąją „Lofte“. Bilietais į muzikos agentūros „8DW Agency“ pristatomą įvykį prekiauja „Ticketpro“.