Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Linas Adomaitis pristatys akustinę...

Linas Adomaitis pristatys akustinę programą Kairėnų vasaros festivalyje

2015-07-08

2015 m. Liepos 12 d. Kairėnų vasaros festivalyje laukia išskirtinis vasaros vakaras, nes jame pasirodys vienas populiariausių atlikėjų Lietuvoje – Linas Adomaitis. Dar įdomiau yra tai, kad šis koncertas bus akustinis ir vienas tų, kuriuos atlikėjas labai retai pristato sostinėje.
 
Lino Adomaičio ir gitaristo Andriaus Murencevo (Paco) programa yra patikrinta daugelyje festivalių scenų. Šiame koncerte klaustytojai bus maloniai nustebinti, kai jautriai ir preciziškai, skambant gitaros pritarimui Linas atliks ryškiausius visų laikų savo muzikinius perlus, nepamirštant ir naujausio albumo „Laiko mašina" hitų. Specialiai šiam koncertui ruošiama programa ir repertuaras atskleis dar vieną Lino Adomaičio ypatingą savybę – jis geba valdyti įvairiausių žanrų muziką. Tai, ko gero, ir yra stipriausias profesionalo bruožas.
 
„Kairėnų vasaros festivayje man bus labai smagu atlikti būtent šią programą ir būtent su Paco, nes tiems, kas nori šiek tiek atsipūsti nuo triukšmo ir pasinerti į akustikos vandenį - šiame koncerte mes su Paco palaikysime kompaniją nuo jaukios VU Botanikos sodo scenos, - sako Linas. Atlikėjas žada po koncerto nepabėgti ir kiekvienas norintis galės nusifotografuoti ar gauti Lino Adomaičio autografą su palinkėjimu.
 
Trečiasis Kairėnų vasaros festivalis, kurį pristato „Geros muzikos ekspertai“ ir restoranas „Aula“, startavo gegužės mėnesio pabaigoje. Koncertai vyksta VU Botanikos sode, vietoje, kurioje dera nuostabūs vaizdai, grynas oras ir puikus laikas jį leidžiant šeimomis, poromis ar pavieniui. Ir visa tai galima rasti pačiame Vilniaus mieste. Nuo gegužės iki rugsėjo mėn. žiūrovai turi galimybę mėgautis Kairėnų dvaro parko žaluma, gražiausiais augalais ir medžiais bei geriausių Lietuvos atlikėjų koncertais po atviru dangumi. 
 
VU Botanikos sodas pasiekiamas tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu. Mėgstantiems sveiką gyvenimo būdą – dviračiais ir pėsčiomis. Bet kuriuo atveju, atvykus čia – praleistas laikas bus pats geriausias besibaigiančiam savaitgaliui. Kviečiame atsinešti pledus bei pasidaryti šaunius piknikus po atviru dangumi.
 
Koncertų vietą pasieksite:
VU Botanikos sodas: Kairėnų g. 43, Vilnius
Vykdami viešuoju transportu, sėskite į 18, 38 maršrutų autobusus. Atvykę išlipkite stotelėje „Kairėnai”. 
Vykstantiems automobiliu – važiuokite Saulėtekiu, Plytinės gatve, privažiavę nedidelį žiedą važiuokite tiesiai, kol kairėje pusėje pamatysite didžiulę automobilių stovėjimo aikštelę (apie 3 km). 
 
KONCERTŲ PRADŽIA 19:00 VAL.
Bilietus platina www.bilietai.lt, restoranas „AULA” (Pilies g. 11)  ir 3 val. iki koncerto pradžios prie įėjimo.
Bilieto kaina 10 EUR, koncerto dieną 12 EUR.
Su Laisvalaikio ir Daily card kortelėmis taikomos nuolaidos.