Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > „Liverpool Indie/Rock“ baras vienerių...

„Liverpool Indie/Rock“ baras vienerių metų gimtadienį kviečia švęsti tris dienas.

2015-04-20

Lygiai vienerius metus Vilniaus indie roko scenos mylėtojai gali didžiuotis, jog mieste yra baras, kuris atstovauja jų mėgstamiausią muziką. Vienerių metų sukaktį baro komanda ruošiasi pažymėti išskirtinai – švęsdami net tris dienas.
 
„Norėjome sukurti ypatingą šventę – parodyti kiek daug talentingų indie scenos atlikėjų yra Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Tęsdami tradiciją, kaip ir atidarymo metu, taip ir dabar – švęsime tris dienas“, – teigia baro kolektyvas.
 
Pirmoji šventės diena bus skirta įdomiausioms Baltijos šalių eksperimentinėms grupėms pristatyti. Scenoje, kuri pavadinta Baltijos šalių muzikinio tinklaraščio „The Baltic Scene“ vardu, pasirodys estai „I Wear* Experiment“, latviai „The Pink Elephant“ ir lietuviai „InSearch“. Po koncertų – prie DJ pulto stos ir vakaro nuotaiką dar įdomesne kryptim pakreips vilniečiams labai gerai pažįstami Vitalijus Vaiper ir Laurynas Elboe iš „Despotin Beat Club“.
 
Antrasis vakaras dedikuotas pristatyti įdomiausius jaunosios indie scenos atstovus. Scenoje pasirodys dvi grupės, tai – alytiškiai, tamsaus, tačiau melodingo roko muzikos atstovai „No Real Pioneers“ bei, nors dar jauna, tačiau jau spėjusi išpopuliarėti, išleisti savo albumą ir pelnyti publikos simpatijas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse – grupė „ba.“. Vakarą užbaigs tradicinis „Indie/Rock Party“ vakarėlis su įdomiausia ir naujausia, šokių aikštelėje judėti priverčiančia, indie roko stiliaus muzika.
 
Trečiąją dieną bare koncertuos šiuo metu ryškiausi Lietuvos indie scenos atstovai. Į sceną žengs neseniai antrąjį albumą išleidęs, kritikų liaupsinamas, Markas Palubenka bei MAMA statulėlę už geriausią metų roko grupę šiemet gavę „The Colours of Bubbles“. Po koncertų – prie DJ pulto stos, prieš septynerius metus legendinius „Liverpool Party“ vakarėlius pradėję, šio baro įkūrėjai Evaldas Taroza ir Laurynas Zibolis, kurie pakvies į tikrą indie roko šokių aikštelę taip vainikuodami visą trijų dienų gimtadienio šventę.
 
„Liverpool Indie/Rock“ baro gimtadienis prasidės balandžio 30 ir tęsis iki gegužės 2 dienos. Ši data kaip tik sutaps su vadinamuoju „ilguoju savaitgaliu“, todėl dalyvavimas gimtadienyje visas tris dienas leis pasijusti kaip festivalyje. Išankstiniai renginio bilietai jau parduodami baro svetainėje www.liverpoolbar.lt.