Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Makely Ka atvyksta į...

Makely Ka atvyksta į Lietuvą, o Makely Ka klausytis keliauja...

2013-07-29

Makely Ka tituluojamas vienu geriausiu savo kartos kompozitoriumi ir atlikėju. Jis yra riški Brazilijos world muzikos žvaigždė. Uždavėme klausimą, kaip lietuviškai vadinasi paskutinis šio atlikėjo albumas: ,,Cavalo Motor“. Teisingas atsakymas buvo – ,,Motorizuotas žirgas“.

Burtų keliu buvo išrinktas vienas iš teisingai atsakiusių konkurso dalyvių. Juo tapo Tadas Paplauskas. Sveikiname Tadą, jis su draugu ar drauge kviečiamas į koncertą Vilniuje jau šį trečiadienį!

Makely Ka – išskirtinė šiuolaikinė Brazilijos muzika, kurioje susipina poezija, folkloras, įvairių šalies regionų ritmai ir elektroninės muzikos elementai. Makely Ka tarsi nesustabdoma kūrybinė mašina nuolat generuoja netikėčiausias muzikines idėjas bei eksperimentinius sprendimus. Naujausiame savo albume atlikėjas pasineria į Brazilijos kultūros šaknų bei pamatinių žodinių tradicijų (pasakojimų, lopšinių, folkloro dainų) ieškojimą. Tai jis darė dviračiu keliaudamas po Braziliją, apsiginklavęs tik kompiuteriu ir interneto ryšiu.