Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > „Manowar“ perspėja: šį...

„Manowar“ perspėja: šį šeštadienį koncerte Vilniuje gali prireikti ausų kamštukų

2014-03-26

Viena populiariausių Lietuvoje kada nors viešėjusių metalo grupių „Manowar“ po 20 metų pertraukos vėl aplankys mūsų šalį. Jau šį šeštadienį garsiausiai pasaulyje grojantys metalistai griaudės “Teatro arenoje” Vilniuje. „Mes grojame tikrai garsiai – būkite tam pasiruošę!” – teigia grupė, kurios koncertuose decibelų rekordus fiksuoja ir  Gineso rekordų knyga, todėl ausų kamštukų koncerto žiūrovams gali išties prireikti.

„Mirtis netikram metalui“, – tokiu šūkiu besivadovaujanti grupė šiemet žymi ypatingą sukaktį – auksine metalo muzikos klasika tapusiam „Manowar“ albumui „Kings Of Metal“ sukanka 25-eri metai. Norėdami kuo įspūdingiau pažymėti šią datą, „Manowar“ ne tik išsiruošė į grandiozines pasaulines gastroles, bet ir išleido naują klasikinio albumo „Kings Of Metal MMXIV“ versiją, kuri ir bus pristatyta kovo 29 d. Vilniuje vyksiančiame koncerte.

Prieš viešnagę Lietuvoje – trečias papildomas koncertas Taline

Iki gastrolių etapo Europoje likus vos kelioms dienoms, „Manowar“ paskelbė, kad surengs dar vieną, papildomą koncertą Estijoje. Pradžioje buvo planuojama, kad nedidelėje Talino „Rock Cafe“ salėje įvyks tik du koncertai. Planus pakoregavo tai, kad visi bilietai į kovo 25 ir 27 d. pasirodymus buvo parduoti per rekordiškai trumpą laiką. Stulbinamos sėkmės paskatinti muzikantai nusprendė padovanoti estams dar vieną papildomą koncertą, kuris įvyks kovo 26 d. Po trijų iš eilės koncertų Estijoje ir šeštadienį Lietuvos sostinėje vyksiančio pasirodymo, „Manowar“ keliaus į Lenkiją, Izraelį, Turkiją, Vokietiją ir Suomiją. Vasarą planuojanti sugroti daugelyje metalo muzikos festivalių, pasaulines gastroles „Kings Of Metal MMXIV“ grupė šių metų lapkritį pratęs Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Išleido specialią „sidabrinę“ naujo albumo versiją

Praėjusią savaitę metalo muzikos gerbėjai sulaukė dar vienos ypatingos dovanos – „Manowar“ ribotu tiražu išleido specialią „sidabrinę“ jubiliejinio albumo „Kings Of Metal MMXIV“ versiją, kurią melomanams siūloma skubėti įsigyti.
Kartu su dviem kompaktiniais diskais, gerbėjai gaus du 24 puslapių bukletus, kuriuos iliustravo ilgametis „Manowar“ bendražygis Kenas Kelly. Be specialiai leidiniui sukurtų naujų iliustracijų, šią albumo versiją papuošė ir retos, iki šiol niekur nepublikuotos nuotraukos iš „Manowar“ gyvenimo prieš 25 metus, kada ir buvo įrašinėjamas „Kings Of Metal“.

Paskutinius bilietus į vienintelį „Manowar“ koncertą Lietuvoje dar galite spėti įsigyti visose „Ticketpro“ kasose ir internete.

„Manowar“ vaizdo klipas „Warriors Of The World“

„Manowar“ vaizdo klipas „Kings Of Metal“