Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Meilės dienos koncertai su...

Meilės dienos koncertai su Olegu Ditkovskiu ir Neda

2015-02-09

Geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ Meilės dieną kviečia pasitikti su teisinga muzika Vasario mėn. 13 d. 19 val. Vu planetariume ir vasario mėn. 14 d. 18 val. Taujėnų dvare Ukmergės raj.
 
Neišskiriamas scenos duetas – Olegas ir Neda Šv. Valentino dienos išvakarėse surengs koncertus, kuriuose susipins du žmonės - vyras ir moteris, kurie su klausytojais dalinsis savo išgyvenimais, patirtimis ir mintimis apie amžinas vertybes – gyvenimą, meilę ar mirtį! Skirtingos istorijos dainų tekstuose, apipintos graudžiais gitaros akordais ir švelniais fleitos garsais.
 
Žemas, sodrus aktoriaus, bardo Olego Ditkovskio balsas puikiai papildo Nedos balso ir fleitos improvizacijas. Ką jau kalbėti apie meistriškai valdomą gitarą... O kokią emociją perduoda Nedos laisvė scenoje...
 
Kiekvienas apsilankęs šių talentingų atlikėjų koncertuose gali patvirtinti, kad kaskart jis būna vis kitoks, kadangi improvizuojamos dainos Nedos lūpomis papildytos džiazo elementais skamba kitaip.  Programoje skambės tiek senos, tiek pačios naujausios dainos. Olegas ruošia dainos premjerą. Koncertas skirtas visiems išsiilgusiems nuoširdžios, prasiskverbiančios iki širdies gelmių muzikos.
 
Taigi kiekvienas apsilankęs šiuose koncertuose vasario 13 dieną, 19 val. VU planetariume ir vasario 14 d. 18 val. Taujėnų dvare (Ukmergės raj.), gali tikėtis dangiškos nuotaikos, kurią kurs melodingos dainos bei šviečiančios dvi Olego Ditkovskio ir Nedos Malūnavičiūtės žvaigždės. 
 
Bilietus platina www.bilietai.lt bei 1 val. iki koncertų prie salių durų.