Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Muzikiniame „Galapagų“ traukinyje koncertuosiantys...

Muzikiniame „Galapagų“ traukinyje koncertuosiantys dvyniai Timohi: „Esam dviejų žmonių orkestras“

2014-06-09

Rugpjūčio 1-2 dienomis Zaraso saloje įvykstančio muzikos ir pramogų festivalio „Galapagai“ organizatoriai pasirūpino, kad kelionė iki festivalio vietos neprailgtų. Tradiciškai, į pagalbą pastelkę šelmiškus dvynius – Romaną ir Dimitrijų Timofejevus iš grupės „Timohi“ – melomanams į festivalį siūlys keliauti muzikiniu vagonu.

 

Lietuvos geležinkeliai žmonėms, turintiems „Galapagų“ festivalio bilietą, suteiks 30% nuolaidą kelionei iki Turmanto. O kad keliauti būtų linksmiau, viename iš traukinio vagonų jau ketvirtus metus iš eilės koncertuos roko grupė „Timohi“.                          

„Koncertuoti traukinyje yra labai linksma. Pirmiausiai dėl to, kad auditorija tuomet yra kitokia, nei koncerte. O ir pats pasirodymas būna paremtas improvizacija ir, ką sugroti paprašo kartu keliaujantys žmonės", - kalbėjo Dimitrijus.

Broliai tikino, kad šiųmetės muzikinio traukinio programos dar galutinai nepasiruošė. Maža to, jiems patinka būti nenuspėjamiems ir stebinti savo gerbėjus.

„Mes esame dviejų žmonių orkestras – abu grojam beveik visais instrumentais – ir stengsimės tiek „Galapagų“ scenoje, tiek ir muzikiniame traukinyje išlaikyti tokį konceptą. Kita vertus, mes, kaip ir pati roko muzika, esame nenuspėjami. Tad gali būti, kad scenoje šį sykį pasirodysime su 20 papildomų grupės narių“, - juokavo Romanas.

Muzikiniu ar kitais festivalio dienomis vyksiančiais traukiniais į Turmantą atvykusių melomanų lauks Zarasų autobusų parko transportas. Jis ir atveš dalyvius iki Zarasų, o bilietams bus suteikiama 50% nuolaida. Traukiniuose nuolaida galios ir važiuojant iš festivalio. Ji bus suteikiama turint festivalio apyrankę. Tikslesnių naujienų apie specialų organizatorių pasiūlymą traukiniais ir autobusais važiuoti pigiau laukite jau netrukus svetainėje Galapagai.lt arba oficialiame festivalio puslapyje:

https://www.facebook.com/pages/Galapagai/157433167652286?fref=ts

Festivalio organizatoriai ir muzikinio traukinio užmanytojai tikina, kad rūpintis ekologija – itin svarbu. Ir į ją reikia atkreipti dėmesį ne tik šiandien, minint Pasaulinę aplinkos apsaugos dieną, bet ir visuomet. Tad kuo daugiau žmonių vyks traukiniais, o ne savais automobiliais, tuo mažiau taršos bus.

Tiesa, festivalio organizatoriai pasirūpino ir visais dalyvių patogumais. Jei mėgstate „festivaliauti“, bet nemėgstate statyti palapinės, PATOGUMO bilietas skirtas būtent Jums. Įsigyje patogumo bilietą atvykę į festivalį jau rasite- pastatyti palapinę, miegmaišius, festivalio marškinėlius, galėsite nemokamai rinktis vieną iš galybės mokamų pramogų, mėgautis specialiuoju festivalio gėrimu, bei atsigaivinti šampanu. Pramogų ir muzikos po atviru dangumi gerbėjai taip pat gali ,,3gubint Vasarą“ pirkdami bilietus į tris festivalius iš karto: „Galapagai 2014“, „Bliuzo Naktys“ ir ,,Roko Naktys”. Bilietas galios visiems festivaliams ir visoms jų dienoms.

Rugpjūčio 1-2 dienomis festivalyje „Galapagai“ taip pat pasirodys pasaulinę šlovę pelnę rokenrolistai „The Baseballs“ (Vokietija), Margaret LIVE (Estija), „Curlykills“ (Estija), „Superskankers“ ir Okym Riim (Estija), „Digital Digital“ (Estija), „Bez Bileta“ (Baltarusija), „Krambambulya“ (Baltarusija), Leon Somov & Jazzu, Jurga, Markas Palubenka, „Keymono“, „Liūdni slibinai“, „Lemon Joy“, „Skamp“ ir kiti. Festivalyje pasirodys ir kultinė švedų hip hopo grupės „Supersci“ ir lietuvių repo desantas: MC Mesijus, „Tie Gresni“, Lilas ir Innomine bei Pushaz.