Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Naują „Bardai tarp žvaigždžių“...

Naują „Bardai tarp žvaigždžių“ koncertų sezoną Vilniaus planetariume atidarys Andrius Kaniava

2014-10-15

Įpusėjus rudeniui į Vilniaus planetariumą grįžta jaukūs, jausmingi, spalvotomis emocijomis nudažyti bardų muzikos vakarai. Naujame sezone visus pamėgusius šią itin romantišką Vilniaus vietą laukia susitikimai tiek su jau pažįstamais veidais, tiek ir su itin retai bardų scenoje pasirodančiais atlikėjais.
 
Jau 4-ąjį „Bardų tarp žvaigždžių“ sezoną spalio 17 d. 19 val. atidarys aktorius, dainų autorius ir atlikėjas Andrius Kaniava. Kartu su bendražygiu kompozitoriumi Sigitu Mickiu ir gitaros virtuozu Aleksandru Tenu jis surengs koncertą, kurio metu skambės tik jo paties sukurtos dainos. Optimizmo ir energijos nestokojantis kūrėjas yra dažnas įvairių dainuojamosios poezijos koncertų dalyvis. Jis - vienas labiausiai mėgstamų publikos, kadangi iš kitų atlikėjų išsiskiria netradiciniu atlikimu, gausiu judesio, ekspresijos.  A. Kaniava scenoje – it patrakėlis berniūkštis. Gal todėl jo mielai klausosi ypač daug jaunimo. Ekspresyvumas, gebėjimas išjudinti net ir labiausiai į melancholiją nugrimzdusį klausytoją tarsi atbudina, pakelia aktyviam klausymuisi.
 
Koncerte skambės naujos ir senos, labiau ir mažiau žinomos A. Kaniavos dainos, kurioms pianinu pritars talentingasis Sigitas Mickis, o gitaros akordais – Aleksandras Tenas. Rudeniu kvepiančiame koncerte atgis prisnūdę jausmai, tristiebis fregatas neš į tolumą ir laukiant stebuklo atsivers langai, durys ir sielos. 
 
Visi norintys sustiprinti imunitetą muzikos garsais bei atsikratyti rudeniškos melancholijos, kviečiami atitrūkti nuo kasdienybės ir Paukščių taku nukeliauti į galaktikos gelmes. Dangaus kūnų stebėjimas įskaičiuotas į bilieto kainą.
 
Vakaro metu bus pristatyta fotomenininko Vytauto Daraškevičiaus paroda „Iš bardų gyvenimo: portretai“, kuri VU planetariume veiks 2014 10 17 – 11 24 dienomis.
 
Naujame „Bardai tarp žvaigždžių“ sezone pasirodys Vidas Petkevičius, Liuba Nazarenko, Vytautas Babravičius-Simas, Algirdas Svidinskas, Domantas Razauskas, Andrius Kulikauskas.
Bilietų kaina: 33 Lt / 9,56 € (komisinis mokestis įskaičiuotas)
Bilietus platina BILIETAI LT ir 1 val. iki koncerto pradžios prie salės durų.
Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt