Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Naujasis sezonas "Geltonosios sofos"...

Naujasis sezonas "Geltonosios sofos" klube

2013-08-29

Pagaliau išaušo akimirka, kuomet galime jus vėl pakviesti sekmadienio vakarus leisti kartu. 

Rugsėjo 1 d. sekmadienį 19 val. atidarome naują sezoną ir kviečiame į ispaniškais ritmais ir barokiniu gracingumu persmelktą OCCO DUO koncertą! Pristatysime naujojo sezono koncertų kalendorių, virsime prieskonių arbatą ir ragausime ajurvedinius skanėstus:) Bus jauku ir šilta! 

 "Occo Duo" - bene vienintelis flamenko gitaros iniciatorius Lietuvoje Andrius Masilionis bei vienas pirmųjų liutnios atlikėjų šalyje Jonas Kublickas – projekte „Confero de Música“. Projekto pavadinime atsispindi ir pagrindinė jo idėja – iš lotynų kalbos žodis 'confero' reiškia „sujungti“. Šiame koncerte muzikantai suvienys ispaniškųjų melodijų žavesį ir barokinės muzikos gracingumą, o šių stilių („flamenco&barocco“) sintezėje ir gimė dueto pavadinimas – „Occo Duo“, kuris kviečia į išskirtinį, virtuoziškai flamenko gitaros ir liutnios skambesį sujungsiantį koncertą.


Dueto nariai Jonas Kublickas liutnią studijuoja klasikinės muzikos Mekoje Zalcburge, Austrijoje „Universitat Mozarteum“, tuo tarpu Andrius Masilionis gitarą – flamenko meno tėvynėje Andalūzijoje, Ispanijoje, Conservatorio Superior de Música „Rafael Orozco“ de Cordoba.

Daugiau informacijos.