Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Paaiškėjo, kas Lietuvoje apšildys...

Paaiškėjo, kas Lietuvoje apšildys britų rokerius „Editors“

2013-09-05

Patvirtinus vienos lyderiaujančių britų roko grupių „Editors“ koncertą Vilniuje, organizatorius kaip mat užplūdo vietinių ir kaimyninių šalių grupių siūlymai apšildyti žymiuosius britus.

Tačiau neseniai paaiškėjo, kad grupė atvyksta su savo naujais numylėtiniais, belgais „Balthazar“, kurie spalio 2 dieną ir gros prieš „Editors“ koncertą menų fabrike „Loftas“.

„Balthazar“ – nors šiuo atveju tik apšildys „Editors“ – verti atskiro dėmesio. Paklausiau jų įrašų – tai tikrai jau nebepradedanti grupė, muzikaliai jie pažengę gerokai toliau”, – sako „Lofto“ vadovas muzikantas ir prodiuseris Victoras Diavara.

„Balthazar“ šiuo metu vienareikšmiškai yra karščiausia belgų indie pop scenos grupė, kuri per trumpą laiką nuskynė laurus beveik visuose šalies muzikiniuose konkursuose, pasirodė didžiausiuose festivaliuose ir niekada dėl bandymo patikti publikai negrojo kitų atlikėjų garsių kūrinių.

Žinoma, prie jau dviejų šios grupės albumų sėkmės ir fakto, kad juos keliauti kartu kviečia tokia įsitvirtinusi grupė kaip „Editors“, prisidėjo amerikiečių prodiuseris Noah Georgesonas. Iki to jis dirbo su tokiomis muzikos įžymybėmis kaip „The Strokes“ Adam Green ar Devendra Banhart.

Daugiau nei 10 metų kuriantys ir koncertuojantys „Editors“ yra pripažinti kaip gyvai viena efektingiausiai skambančių grupių Europoje šiuo metu. Jau spalio 2 d. „Editors“ turo autobusas kartu su belgais „Balthazar“ prisišvartuos Vilniaus Naujamiestyje.