Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Panevėžio muzikiniame teatre –...

Panevėžio muzikiniame teatre – Vytauto Babravičiaus - Simo koncertas

2015-02-11

2015 m. vasario mėn. 13 d. į Panevėžio muzikinį teatrą po daugelio metų atvyksta Atgimimo dainius Vytautas Babravičius – Simas, kurio skambus, tyras balsas ir gitaros garsai sklandydavo virš daugiatūkstantinės Sąjūdžio mitingų minios. Artėjančios Lietuvos Nepriklausomybės dienos proga žinomas bardas surengs gražiausių savo dainų koncertą, kurio metu pristatys ir naujausią kompaktinę plokštelę „Ir sąžinė liepia...“.
 
Vytautas Babravičius – kūrinių autorius, vokalistas ir gitaristas, turintis sceninį vardą – Simas. Kaip jis sako, šį gavęs iš savo senelio.  Simo dainos anksčiau neretai prieštaraudavo visuotinei ideologijai, bet ir dabar ... jos prieštarauja įsigalėjusiai globalizacijai Vytautas Babravičius (Simas) koncertuoja jau daugiau nei keturiasdešimt metų. Gastroliavo JAV, Kanadoje, Suomijoje, Australijoje, Afrikoje, Naujojoje Zelandijoje. Paskutinis oficialus jo koncertas vyko bene prieš dvidešimt metų...   – „Kodėl taip retai? „Gal nesu produktyvus“, - sako Simas. „Parašau tekstą ir muziką, jungiu į vieną kūrinį. Pats ir atlieku. Tai nelengva. Žinau kiekvieno balsio, atodūsio kainą. Tokia yra bardo muzika“.
 
Bet gitaros ant vinies kūrėjas nekabina: „Juk yra žiūrovai, klausytojai. Vien dėl to, ką išgirstu iš žmonių, verta gyventi net ir sunkiausiais dešimtmečiais. Pirštų oda nuo grojimo sustorėjo. Bet siela negali užsiauginti kiauto...“. Susitikime su Simu vasario 13 d., 18 val. Panevėžio muzikiniame teatre. Geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ kviečia apsilankyti ir įsitikinti, jog šis vakaras bus išskirtinis su gražiausiomis dainomis. 
 
2015 02 13, 18 val
Panevėžio muzikinis teatras
Bilietus platina teatro kasa bei www.bilietai.lt
Kaina 6 € (bilietai.lt platinimo mokestis 1 €).