Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Pašėlę skandinavai „Truckfighters“ grįžta...

Pašėlę skandinavai „Truckfighters“ grįžta į „Devilstone“

2016-04-28

Švedų trijulė kartą jau lankėsi „Devilstone“ festivalyje kaip svarbiausia 2012 metų Rytų scenos grupė. „Truckfighters“ tą kartą vainikavo roko scenos gimimą, o šį sykį grįžta šokdinti visų nemiegančių – švedai pasirodys naktiniame „Gama“ scenos koncerte, liepos 14-17 dienomis vyksiančiame festivalyje „Devilstone“.

„Truckfighters“ ne iš karto atkreipė į save reikšmingą dėmesį. Roko muzikos industrijoje atsiradę ir 2005 metais išleidę debiutinį albumą „Gravity X“, jie kurį laiką buvo žinomi tik siauram ratui žmonių. Tačiau kažkas nutiko 2012 m. – išaušo jų žvaigždės valanda. Pastebėti kritikų, jie staiga išsiveržė į viršūnes ir tapo itin geidžiamais Europos ir Amerikos festivaliuose. Nuo to laiko prasidėjo „Truckfighters“ pasaulinės gastrolės.

Daugiau nei dešimt metų gyvuojantis kolektyvas šiandien yra žinomiausių „stoner“ roko grupių olimpe. Ne tik dėl su niekuo nesumaišomų  „fuzz“ gitarų skambesio bei melodingo vokalo, bet ir dėl laukinių gyvų pasirodymų.  Josh Homme, amerikiečių roko grupės „Queens of the Stone Age“ vokalistas, „Truckfighters“ apibūdina geriausia kada nors egzistavusia grupe. Pagyras Švedijos rokeriams žarsto ir tokie muzikos žurnalai kaip „Metal Hammer“, „Kerrang!“ ar „Terrorizer“.

Bene geriausiai „Truckfighters“ kūryba atsiskleidžia ne klausant įrašų, o stebint gyvus grupės pasirodymus, kurie ir įprasmina trijulės karjerą. Savo koncertuose vaikinai trykšte trykšta velniška energija ir charizma. Vieno interviu metu paklaustas apie „Truckfighters“ sceninę energetiką, gitaristas Dango atsako, kad visa paslaptis tikriausiai slypi špinatuose, kurių dubenį jis suvalgo prieš kiekvieną koncertą.

2012 metais „Truckfighters“ išvedė iš proto „Devilstone“ publiką pasirodę Rytų scenoje geidžiamiausiu laiku. Į aštuntąjį festivalį grįžtantys švedai pateiks specialią programą artimesnį kontaktą suteikiančioje „Gama“ scenoje gūdžią naktį arba kitaip – beveik auštant...

Video:

www.youtube.com/watch?v=dnMXxmdzfEI

www.youtube.com/watch?v=TwmFMgYlWSs

www.youtube.com/watch?v=2XPY_8AYaJI