Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Penktadienį Vilniuje koncertuos atlikėjas...

Penktadienį Vilniuje koncertuos atlikėjas iš Senegalo

2015-02-06

Vasario 6 d. vakarą Vilniuje koncertuos bendras Lietuvos ir Afrikos muzikantų „Jazz Trio“, norintis dar sykį parodyti, kad muzikoje sienų nėra, o šio meno kalba - universali.
 
Ndioba Gueye iš Senegalo, taip pat žinomas pseudonimu „Ndiobass“, yra bosistas, jau 10 metų gyvenantis Suomijos sostinėje Helsinkyje. Neseniai išleidęs debiutinį albumą "Don't go" muzikantas jame atsiskleidžia ne tik kaip instrumentininkas, bet ir kaip kompozitorius bei vokalistas. Ndioba groja įvairių žanrų muziką: nuo jazz, funk, pop, gospel, latin iki afrikietiškųjų „mbalax“ ar afrobeat.
 
Pernai draugų kvietimu jau viešėjęs Lietuvoje muzikantas grojo grupėje „afRo noRdic“, o šį sykį Ndiobai akomponuos talentingi Lietuvos džiazo muzikantai Paulius Volkovas (gitara) ir Darius Rudis (perkusija). Koncertas vyks restorane Soul & Pepper (Gedimino pr. 9, Vilnius). Skambės originali bei tradicinė afro, latin ir world jazz stilių muzika. Koncerto pradžia 21:30
 
Soul & Pepper - tai restoranas, kuriame trumpas apsilankymas virsta nuolat intriguojančia kelione. Jaukioje erdvėje ragaudami šviežių virtuvės šefo pagamintų Viduržemio jūros regiono patiekalų mėgausitės gyvai atliekama džiazo muzika, kuri nuo šiol pasitinka ne tik savaitgalį, bet ir pirmadieniais.

 
Šį mėnesį restorane taip pat koncertuos tokie pripažinti Lietuvos muzikantai kaip Leonardas Pilkauskas (saksofonas), Andrius Murencevas (gitara), Dagna Kondratavičiūtė (vokalas), Paulius Zdanavičius (klavišiniai), Vytautas Skudas (trimitas), Silvija Pankūnaitė (vokalas), Pranas Kentra (gitara), Gediminas Stankevičius (mušamieji), Linas Karaliūnas (klavišiniai), Vadimas Stankevičius (gitara), Vilius Streckis (saksofonas), taip pat jaunieji įvairių džiazo konkursų laureatai - grupė „Made in 234“.