Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > „Penktadieniniuose pašnekiuose“ keliautojas Saulius...

„Penktadieniniuose pašnekiuose“ keliautojas Saulius Bagdonavičius

2014-02-27

Gyvoje pokalbių laidoje, kiekvieną ketvirtadienį „7 Fridays“ bare kalbinami itin įdomūs pašnekovai pasakojantys apie savo veiklas, gyvenimo būdą, pristatantys savo išskirtines patirtys bei požiūrį į gyvenimą.

Jau šiandien „Penktadieniniuose pašnekiuose“ svečiuosis festivalio „Saulėtosios naktys“ organizatorius bei keliautojas Saulius Bagdonavičius. 

Trumpas interviu su Sauliumi.

- Žinau, kad daug keliaujate bei organizuojate festivalį "Saulėtosios naktys", kaip pats save apibūdintumėte, keliautoju, kultūros/visuomenės veikėju?

- Save apibūdinčiau ir keliautoju ir švenčių organizatoriumi ir dar kelių veiklų įkūrėju, tai „Saulėtųjų Naktų" sodyba ir keliautojų rūselis „Senamiesčio Dviratis".

- Įspūdingiausi maršrutai keliaujant?

- Man visur patinka keliauti, pacituosiu kaip yra atsakę gruzinai į klausimą: kur geriau važiuoti? Atsakymas: „Vezde harawo" (vertimas: Visur gražu, aut. pastaba)!

- Koks keliavimo būdas labiausiai patinka (pėstute, dviračiais, ar kt.)?

- Keliavimo būdas man asmeniškai patinka dviračiu, bet keliauti tenka įvairiais būdais ir su slidėmis, ir su valtimi, ir autostopu, ir pėsčiomis žygiuoju, pastebėjau, kad labiausiai patinka keliauti pajūriais ar vandenynų pakrantėmis.

- Paskutinė aplankyta šalis, plačiau papasakokite kur buvote, kokie įspūdžiai?

- Paskutinė kelionė tai buvo žygelis į Karpatų kalnus su slidėmis, tai buvo daugiau sportinė kelionė, tikslas buvo užkopti į aukščiausią Karpatų viršūnę „Goverlo" ir dar į kelias gretimas kaip „Petrosas" ir „Rebro". O sausį teko „tranzuoti“ iš Maroko iki Vakarų Saharos, kelias pakrantės etapus praeiti pėsčiomis.

- Kokių norų vedini keliaujate (kuo daugiau pamatyti, susipažinti su skirtingomis kultūromis) ar kt. ?

- Tiesiog tai labai patinka!

- Mėgstamiausia vieta Lietuvoje, kur tiesiog gera būti.

- Lietuvoje labai daug savotiškai gražių vietovių, galėčiau išskirti Kuršių Neriją,  tai kaip visiškai kitas pasaulis!

- Penki patarimai norintiems keliauti.

- Pasitikėti savimi, mastyti teigiamai, mastyti apie tai, ko norisi, tinkamai pasiruošti ir leistis į kelią!

 

Daugiau informacijos, kaip susiruošti į žygius, kokius maršrutus pasirinkti ir kokių nuotykių galima tikėtis keliaujant Saulius Bagdonavičius pasakos jau šį ketvirtadienį 19 val. (02 27) gyvoje pokalbių laidoje „Penktadieniniai pašnekesiai“, kurie vyksta „7 Fridays“ bare.

Renginys nemokamas.

Daugiau informacijos.