Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Penktadieniniuose pašnekiuose – pasaulio...

Penktadieniniuose pašnekiuose – pasaulio muzikos skleidėjai

2013-11-20

„Penktadieniniai pašnekesiai“ – gyva pokalbių laida, vykstanti kiekvieną ketvirtadienį „7 Fridays“ bare. Taip, kiekvieną ketvirtadienį - tai nėra klaida. Teigiama, kad šiame bare kiekviena diena yra kaip penktadienis: kupina nuotykių, atradimų, smagių pokalbių ir bendravimo džiaugsmų.

Šį ketvirtadienį (11 21) 19 val. „Penktadieniniuose pašnekiuose“ svečiuosis pasaulio muzikos skleidėjai Lietuvoje, organizacijos „Gera muzika gyvai“ įkūrėjas Žilvinas Švarplys ir Viktorija Jakučionytė.

„Gera Muzika Gyvai“ veikia nuo 2006 m. ir kas mėnesį pristato profesionalių ir įdomių atlikėjų iš įvairių pasaulio vietų koncertus: Kolumbija, Malis, Komorų salos, Senegalas, Brazilija, Tuva, Zimbabvė – tik maža dalis šalių, kurių autentiškas melodijas organizacijos dėka girdėjo Lietuvos klausytojai. Prieš kelias savaites organizacija pristatė naują Lietuvos ir Malio muzikantų projektą - Malituanie“ , sudalyvavo „World Music Expo“ parodoje ir nuveikė dar nemažai gražių darbų.

Apie gražius nuveiktus ir laukiančius darbus „Penktadieniniuose pašnekiuose“ intelektualiai, šmaikščiai bei prasmingai bendraus „7 Fridays“ baro bičiulis, teisingo laisvalaikio organizacijos įkūrėjas – Tomas Balčiūnas.

Pokalbių pertraukėles savo interpretacijomis muzikaliai užpildys Ugnius Raugalas iš grupės „Dubenėlis“.  

Renginys nemokamas!

Daugiau informacijos.