Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Pirmą kartą įvykęs LEMPAfest...

Pirmą kartą įvykęs LEMPAfest žavėjo jaukumu ir bendruomeniškumu!

2014-06-30

Birželio 27 -29 dienomis, Bijūnuose, Aukštadvaryje, įvyko muzikos ir menų festivalis LEMPAfest.

Festivalio lankytojai turėjo progą smagiai praleisti laiką įvairiuose workshop‘uose: susipažinti su lipdymo iš molio procesu bei patiems pasigaminti molinį suvenyrą su LEMPAfest logotipu; išmokti gospel dainavimo bei elektrinės gitaros subtilybių, sudalyvauti edukacinėse piešimo programose bei kitose veiklose.

Antroji festivalio diena kvietė visus – tiek sportuojančius, tiek prijaučiančius, atlikus rytinę mankštą, sudalyvauti įvairiose sportinėse varžybose. Jaukioje, miškais apsuptoje aikštėje, treneriai ragino mankštintis ir sportuoti, pastebėdami, kad gamtoje sportas yra žymiai produktyvesnis nei sportuoti stebint sporto salės sieną. Festivalio dalyviai savo jėgas išbandė futbolo, tinklinio komandinėse varžybose, taip pat aktyviai šaudė iš lanko, dalyvavo estafetėse po apylinkes bei susipažino su daug kam negirdėtu sportu – bike polo.

Festivalio muzikinėje programoje galima buvo išvysti publikos pamėgtą Garbanotą Bosistą, šiluma spinduliuojančią elektroakustinio rock/soul atlikėją iš Anglijos Judith Ude, norvegų multiinstrumentalistą Simon Walther su grupe bei daug kitų atlikėjų!

LEMPAfest festivalis orientuotas į jaunus žmones ir skatino linksmintis be svaigalų, rodyti pavyzdį vieni kitiems atvirai bendraujant, besidalijant savo požiūriu, svajonėmis bei diskutuojant apie gyvenimą. Festivalyje buvo galima pastebėti daug jaunų šeimų – jos turėjo atskirą, ramesnį palapinių miestelį, mažiesiems įrengta įvairių pramogų: sūpynės, batutai, smėlio dėžė, edukacinės programos bei vadinimai į kuriuos buvo įtraukti ir patys vaikai. Festivalio bendruomeniškumas ir jaukumas atsiskleisdavo visose veiklose, tiek linguojant į muzikos ritmą, tiek palaikant futbolo ar tinklinio komandą, tiek vėsiais vakarais prie milžiniško laužo kepant zefyrus. LEMPAfest – tai festivalis, kurio metu atitrūksti nuo civilizacijos, pasineri į veiklas, į šviesius žmones ir nenori iš čia išvykti!