Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > „Ravana“ muzikinė virtuvė –...

„Ravana“ muzikinė virtuvė – jau šį savaitgalį

2013-07-29

Jau trečius metus elektroninės muzikos mylėtojus sukviečiantis festivalis „Ravana“ ir šiemet neketina atleisti vadelių!

Joniškio rajone, „Elnių slėnio“ poilsiavietėje kasmet atgimstanti „Ravana“ šiemet džiugins gausiu atlikėjų būriu. Ekspermentinės, house, techno ir drum and bass muzikos skambesiai vienai nakčiai suburs Lietuvoje labiausiai mylimus tikrų šokių meistrus ir klausytojus.

Ravana (ind. mit.) – išmintingas karys su dešimčia galvų. Nors renginio koncepcija atmeta mitologiją, tačiau panaudoja Ravanos prototipą kaip emocinę festivalio dalyvių išraišką. Kiekvienas savyje turime neatrastų jausmų, talentų, pomėgių. Taigi, festivalyje ir pateikiama subtili muzikos virtuvė, kuri yra vienas iš būdų pajusti naujus skonius savo sieloje.

„Ravana“ skirta visiems, kuriems festivaliuose nereikia palapinės ir piniginės. Didžiausią dėmesį skiriame muzikai ir tikimės, kad būtent ją vertinantys žmonės aplankys mus.

Šiaurės Lietuvą išjudinti atvyksta „Silence“ šeimos narys Few Nolder (Live), naujas vardas deep techno scenoje – Raele (Live), Kaunui užmigti neleidžiantys K.U.B. Collective nariai Žilvinas Roads ir Pakas, ypač gilaus, futuristinio skambesio drum and bass meistras Intakz ir kiti subtilios elektronikos atstovai.

Festivalis labai konkrečios krypties, vienasmenis: viena scena, viena elektronikoje varijuojanti muzika, garso ir vaizdo sintezė. Visiška nakties mistika. „Ravanos” paslaptis paprasta – renginį padaryti kokybišku ne kiekybine žmonių ar atlikėjų, bet muzikine prasme. Ieškantys randa – „Ravana“.

Daugiau informacijos.