Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Rokenrolo festivalis „Devilstone“ –...

Rokenrolo festivalis „Devilstone“ – jau rytoj

2015-07-15

„Kiekvienas savyje turime rokenrolo“ – tvirtina „Devilstone“ festivalis ir kviečia tuo įsitikinti netrukus – liepos 16-19 d. Anykščiuose. Festivalių sezonui įpusėjus, tradiciškai vidurvasarį jau septintą kartą „Devilstone“ vilioja festivalininkus ekstremalaus rokenrolo koncepcija, šiuolaikinio roko ir sunkiosios muzikos gyvais koncertais bei unikalia viso savaitgalio programa. 
 
Anksčiau kur kas geriau pažįstamas „Velnio akmens“ pavadinimu, šiais metais festivalis prisistato tarptautinei publikai lengviau įsimenamu „Devilstone“ vardu ir turi ambicijų tapti aktualiausiu šiuolaikinio roko ir sunkiosios muzikos open-air festivaliu Baltijos šalyse. Tendencingai  sekant Vakarų Europos festivalių pavyzdžiu, „Devilstone“ vartai bus atveriami jau ketvirtadienį. 
 
Šiemet drąsaus festivalio programoje nemaža muzikinė įvairovė. Rytų ,Vakarų ir Gama scenose koncertuos gyvomis legendomis tapę KATAKLYSM, MARDUK ir KATATONIA, į festivalį grįš STONED JESUS, pasirodys liūdnieji MOTORAMA bei daugybė kitų šiuolaikiškų ir savaip unikalių grupių – nuo melancholiškos psichodelikos iki post-punk‘o, post-roko ir sunkiausių muzikos žanrų. Nepamiršti ir šiandienos ryškiausi lietuviški kolektyvai – sparčiai kylantys AU-DESSUS, retai matomi THE FASHION GAMES. Albumą oficialiai pristatys SRAIGĖS EFEKTAS ir dar keletas kitų. 
 
Be koncertinės programos „Devilstone“ kviečia išbandyti įvairias veiklas – nuo varžymosi futbole ar „Galvūzuose“ iki įspūdžių antplūdžio naktiniame kine ar tamsaus meno parodoje „Masinė hipnozė“. Pastaroji šiais metais lankytojus pasitiks atsinaujinusi, pogrindžio menininkų darbų ekspoziciją papildžiusi rinktiniais workshopais ir S kategorijai priskiriamais performansais, tema „Kūnas“. Festivalis neįsivaizduojamas ir be Rocktheque scenos, kurioje tris naktis iš eilės vyks trys vakarėliai skirtingomis tematikomis. 
 
„Akivaizdu, „Devilstone“ bėgant metams tobulėja ir auga. Savo istoriją pradėjęs nuo vienos scenos, aštuoniolikos atlikėjų ir vienintelės nemuzikinės pramogos – tinklinio, šiandien festivalis gali skaičiuoti tris keturias scenas, trisdešimt šešias grupes ir dešimtis kūrybingų atrakcijų. Šis renginys – bene vienintelis roko / ekstremalios muzikos festivalis Baltijos regione, orientuotas į tai, kas šiandien perspektyvu ir aktualu šiuolaikinės gitarinės muzikos pasaulyje“, – neslepia „Devilstone“ organizatoriai. 
 
Septintasis „Devilstone“ lankytojų lauks Dainuvos slėnyje šį ketvirtadienį. Bilietus į renginį platina www.ebilietai.net bei „Tiketa“. Daugiau informacijos: www.devilstone.net