Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Sąmoningo kvėpavimo seminarai ir...

Sąmoningo kvėpavimo seminarai ir stovykla su Dan Brule - NUOLAIDOS užsiregistravusiems iki liepos 1d.

2014-06-23

Pasisemkite energijos, atraskite tai, ką buvote užmiršę, susidėliokite mintis tiesiog kvėpuodami. Į Lietuvą atvyksta visame pasaulyje vertinamas kvėpavimo guru Dan Brulé, kuris surengs seminarus ir Lietuvoje. Jei manote, kad tai dar vienas nuobodus renginys - tikrai klystate!

Greičiausiai Dan Brulé jums pasakytų, kad jūs dar net "negimėte", tai aišku yra metafora, bet joje yra dalis tiesos, nes viena iš Dan Brulé praktikuojamų ir mokinamų technikų yra vadinama "Rebirthing", kas lietuviškai reiškia atgimimą, gimimą iš naujo. Tame yra tam tikra simbolika ir realybė. Tai ko mokina Dan Brulé galima priskirti prie transpersonalinės psichologijos, bet tai toli gražu ne viskas...

Dan Brulé drąsiai galima vadinti savo srities expertu, kuriam kvėpavimas yra gyvenimo aistra ir pašaukimas. Tikėtina kad susitikus su Dan Brulé net ir patys didžiausi skeptikai gali atrasti aistrą kvėpavimui, aistrą gyvenimui, nes spasak Dan Brulé Kvėpavimas yra Gyvenimas. Neveltui Dan Brulé buvo pakviestas į daugiau nei 40 pasaulio šalių, ir per savo gyvenimą apmokė daugiau nei 80 000 žmonių, kurie tai sėkmingai taiko profesineje veikloje ir gyvenime. Tarp kurių yra ir olimpiniai čempionai ir elitiniai kovos menų atstovai, vedantys psichoterapeutai ir medicinos expertai; vienuoliai, meditacijos meistrai, slaugytojai, jogos mokytojai, artistai, asmeniniai treneriai, alkoholio ir narkotikų prevencijos specialistai, sveikuoliai, gyvenimo treneriai, įmonių vadovai.

Vis greičiau besisukančiame pasaulyje, mes pamirštame atsipalaiduoti, skirti laiko sau. Daugybė žmonių kasdien atlieka daugybę užduočių, ilgas valandas praleidžia prie kompiuterio darbe, o vėliau ir namuose. Pamiršta ne tik judėti ar pasidžiaugti supančiu pasauliu, bet net ir mėgautis tokiu paprastu dalyku kaip kvėpavimas. Taisyklingas kvėpavimas gali duoti labai daug. Taisyklingai kvėpuodami jūs galite susidėlioti padrikas mintis, sugeneruoti verslo idėją, suprasti, ką norite savo gyvenime pakeisti, pasveikti nuo įvairiausių ligų, nusiraminti ir atsipalaiduoti...Juk kvėpavimas nieko nekainuoja. Išmokę taisyklingai kvėpuoti, mokėsite nurimti ir susikoncentruoti bet kurioje gyvenimo situacijoje.

Jei neįsivaizduojate ar atrodo keistai, kad kvėpavimas gali būti aistra ŠIS SEMINARAS greičiausiai JUMS, nes kvėpavimas yra gyvenimas, kas nekvėpuoja tas negyvuoja. Tai kodėl gyvenimo nepadarius aistringesnio, pilnesnio ir harmoningesnio tiesiog kviepuojant, Pajauskite daugiau aistros savo kvėpavimui, tam kad gyvenimas įgautų daugiau atspalvių ir visai kitą kokybę ir sąmoningumą. 

Tačiau aistra kvėpavime/gyvenime, tai tik vienas iš 1000-io ir dar daugiau aspketų kuriuos galima atrasti kvėpavime. Hinduistinėje tradicijoje, tiek veduose, tiek jogos mokymuose yra sakoma - JEI ĮVALDEI KVĖPAVIMĄ, ĮVALDEI GYVENIMĄ, kad kvėpavimas tai tiltas tarp išorinio ir vidinio pasaulio. 


Seminarai vyks miestuose:

Vieša, nemokama paskaita Liepos 7d. (pirmadienį) 18val.
Adresas: Kaunas, botanikos sodas (įėjimas į Botanikos sodą 6Lt)
Seminaras Panevėžyje Liepos 8 dieną (antradienis) 18:00 – 22:00
Adresas: Ukmergės g. 7, IIIa.

Seminaras Vilniuje Liepos 9d. (trečiadienis) 18:00 – 22:00
Adresas: Gedimino pr. 2, Studija “Soul Lounge”, 
Seminaras Kaune Liepos 10d. (ketvirtadienis) 18:00 – 22:00
Adresas: Savanorių pr. 363 – 402, Kaunas, „Gyvenimo meno“ centras, įėjimas šalia picerijos “Arena”, IV aukštas).

Seminaras Telšiuose Liepos 11d. (penktadienis) 18:00 – 22:00
Adresas: Masčio g. 1, Mankštos klubas Lora

Seminaras Klaipėdoje Liepos 12d. (šeštadienis) 18:00 – 22:00
Adresas: Baltijos pr. 14-102
 

Stovykla Zarasuose viena arba dvi savaitės nuo liepos 14 iki liepos 27 dienos.
 

Artotekos lankytojams ir draugams pateikus kodą „ARTOTEKA“ registracijos metu iki liepos 1 dienos galioja 20 Lt nuolaida, po liepos 1 dienos 10Lt  nuolaida. Registruojantis į stovyklą 50Lt nuolaida, registruojant su savimi antrą asmenį į stovyklą – antram asmeniui 100Lt nuolaida.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacija apie kainas ir registracija:
http://www.danbrule.lt/registracija/

Daugiau informacijos apie Dan Brulé  apie renginius:
www.danbrule.lt