Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Savaitgalį stalo futbolo naujokai...

Savaitgalį stalo futbolo naujokai ir profesionalai varžysis „Vilniaus taurėje“

2013-11-20

Šį  šeštadienį  vyks „Vilniaus taurė - I etapas“ – stalo futbolo čempionatas, kurio metu bus siekiama išsiaiškinti stipriausius Vilniaus žaidėjus skirtingo pajėgumo kategorijose. ​

Organizatoriai stalo futbolo klubas „Foosin“ šiame čempionate pritaikys nauj​ą​ varžybų formatą​, leisiantį žaidėjams varžytis ​ A, B, C ir Premier lygoje, pagal jų pajėgumą. Savo lygoje laimėjusios komandos kils į aukštesnę kategoriją, kur varžytis su stipresnėmis komandomis iki pralaimėjimo. Tokiu būdu laimėtojai paaiškės tiek C, tiek B bei A divizionuose, o stipriausios čempionato komandos susirungs Premier lygoje“.

„Naujus žaidėjus gąsdina mintis varžytis su profesionaliais priešininkais, nes tokiu atveju žaidimo baigtis yra aiški iš anksto. Naują koncepciją pasirinkome todėl, kad ji suteikia žaidėjams galimybę varžytis su sau lygiais ir užtikrina įdomų bei  lygiavertį žaidimą tarp komandų. Intriga išlieka iki pat galo net ir pradedančiųjų C kategorijoje,“ – sakė Arnas Bastys, stalo futbolo klubo „Foosin“ vadovas ir ilgametę  patirtį turintis žaidėjas.

Pasak „Foosin“ įkūrėjo ir vieno iš „Vilniaus taurės“ organizatorių Simono Jakubausko, šis čempionatas yra pirmasis renginys, dedikuotas vilniečiams, tačiau jame bus laukiami svečiai ir iš kitų miestų. „Lietuvos stalo futbolo bendruomenė aktyviai bendrauja su Latvijos žaidėjais, todėl renginyje sulauksime nemažos jų delegacijos,“ – džiaugėsi S. Jakubauskas.

Prizininkų laukia „Vilniaus taurės” medaliai bei rėmėjų prizai, o „Premier lygos“ žaidėjai varžysis dėl organizatorių įsteigto piniginio prizo, kuris bus skiriamas finansuoti komandos dalyvavimą pasirinktame tarptautiniame čempionate. Susumavus šio, antrojo ir trečiojo etapų rezultatus, paaiškės geriausia žaidėjų pora, kuriai atiteks pereinamoji Vilniaus taurė. Antrasis etapas vyks vasario mėnesį, o trečiasis – gegužę.

 „Vilniaus taurė“ vyks Gluck bare (Upės g. 6, Vilnius). Renginio pradžia: 12 val.