Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Senamiesčio parduotuvės kviečia į...

Senamiesčio parduotuvės kviečia į naktinį apsipirkimą

2013-10-08

Spalio 12 dieną senamiesčio parduovės ir kavinės kviečia įsisuktį į naktinį pasiūlymų ir nuolaidų maratoną. Mažų parduotuvėlių ir kavinių savininkai plačiai atveria duris, žadėdami nuolaidas ir staigmenas visiems dalyviams.

Pasak organizatorių, tokios šventės tikslas ne tik supažindinti vilniečius su senamiestyje veikiančiomis paslaugomis, dizainerių butikais, bet ir sukurti iškirtinį mados vakarą senamiesčiui – šurmuliuojantį, atvirą ir kupiną staigmenų.

“Šiuo metu dalyvių sąrašas tikrai ilgas – esame laimingi, kad visos parduotuvės ar kavinės ruošia ypatingas programas. Tikimės išjudinti miestą.” – džiaugėsi pagrindinė šventės organizatorė, Piccolo parduotuvės bendrasavininkė Ieva.

 “Shopping night out” organizatoriai pabrėžia, kad labai stilingoje šventėje laukia visų neabejingų madai žmonių, todėl skatina traukti stilingiausius apdarus ir užsimena, kad visus šventės dalyvius medžios mados fotografai. Pasitengti tikrai verta, nes stilingiausi nakties dalyviai bus apdovanojami labai vertingais prizais.

Šeštadienio vakarą parduotuvės ir kavinės dirbs nuo 19 iki 24val., o jų programoje gausu neeilinių pasiūlymų - nuolaidos, loterijos, drabužių pristatymai ar fotografijos parodos.