Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Šeštadienį įvyko „7 Fridays“...

Šeštadienį įvyko „7 Fridays“ naujo sezono atidarymas!

2013-10-21

Šį šeštadienį sena gera „Šauni vietelė“ oficialiai atvėrė savo baro duris kaip „7 Fridays“. „7 Fridays“ – tai baras, kuriame kiekviena diena yra penktadienis, ir kaip atidarymo šventėje minėjo vienas iš baro savininkų – „Norime, kad ne tik savaitgalį, o kiekvieną dieną lankytojams čia būtų gera ir įdomu!

Naujo sezono atidarymo metu buvo pristatyti baro tradicija tampantys renginių ciklai: pirmadieniais bus studentų diena, su išskirtiniais pasiūlymais būtent jiems, antradieniais proto mūšio principu paremtas žaidimas „7 Fridays kvizas“, ketvirtadieniais lankytojų lauks „Penktadieniniai pašnekesiai“ (juk kiekviena diena čia penktadienis!), o šeštadieniais skambės gyvos muzikos koncertai. Atidarymo šventės pradžioje susirinkę žmonės dalyvavo viktorinoje, kurios metu atsakinėjo į klausimus apie barą, jo istoriją bei aplinką. Baro lankytojai, teisingai atsakę į pateiktus klausimus, laimėjo prizus – baro gėrimo kuponą, o patys taikliausi ir daugiausiai žinantys – baro marškinėlius.

Atidarymo vakarėlyje pristatyti „Penktadieniniai pašnekesiai“, kurių metu pakalbinti visi penki „7 Fridays“ šeimininkai, teigė: „Mes nedarom visko patys, darom kartu su jumis, atsižvelgiant į jūsų norus bei idėjas.“ Viena iš naujienų bare – didžiojoje salėje įrengtas naujas baras, kurio dėka žmonės maisto ir gėrimų galės užsisakyti dvejose baro vietose. Baro šeimininkai mano, kad populiariausia vieta ir yra tiesiog prie paties baro. „Žmonės baruose stoviniuoja, vaikšto, bendrauja ir po mažu pradeda atrasti, kad ne gėrimai bare, o bendravimas yra smagiausias dalykas!“.

„7 Fridays“ naujas sezonas atidarytas balkaniškais ritmais. Atmosferą kūrė grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, mušdami būgnais, grieždami smuiku, skambindami gitaromis bei pūsdami trimitą – penki grupės nariai išjudino publiką šokiui, plojimams bei dainavimui kartu, o po puikaus koncerto prie DJ pulto stojo manomuzika.lt portalo atstovas Dominykas.