Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > „Siela“ euforiškai pristatė naują...

„Siela“ euforiškai pristatė naują albumą

2015-04-27

Savaitgalį grupė „Siela“ sausakimšame muzikos klube „Tamsta“ euforiškai pristatė naują albumą „Širdis. Kryžius. Pasaga“. Naujos grupės dainos sulaukė puikios publikos reakcijos, o po koncerto prie autografų nusidriekė ilga gerbėjų eilė.
„Įspūdžiai puikūs, atsiliepimai taip pat geri, koncertas praėjo aukštame lygyje. Ypatingai džiugina, kad publika priėmė naujas dainas, jos pradėjo savo gyvenimą ir praplėtė grupės koncertinę programą“, – įspūdžiais dalinosi grupės lyderis Aurelijus Sirgedas.
Pirmojoje koncerto dalyje skambėjo senos klausytojų mintinai išmoktos dainos, tokios kaip „Salvadoro Dali“, „Tavęs man reikėjo“, „Vėjas. Žvaigždė“ ir kitos. Tačiau antrojoje sugroti naujausi albumo „Širdis. Kryžius. Pasaga“ kūriniai sulaukė vos ne didesnio palaikymo. Iš anksto atskleistos dainos „1968“ ir „Paukštelis“ gerbėjų buvo pasitiktos su palaikančiu triukšmu, tačiau ir kitų priedainius gerbėjai greitai išmoko dainuoti kartu. Koncerto kulminacija tapo „Sielos“ hitai „Euforija“, „Isterija“ ir „Štormai“, privertę auditoriją šokinėti iš džiaugsmo, o programą grupė baigė bisu, nauja daina „Kam? Kam? Kam?“. 
Tarp svečių koncerte buvo galima išvysti ir grupės draugus: dainininkes Aliną Orlovą bei Jurgą Šeduikytę su vyru Vidu Bareikiu. „Širdis. Kryžius. Pasaga“ tapo dvyliktuoju albumu grupės istorijoje. Dvidešimt penkerius metus skaičiuojanti grupė „Siela“ iki šiol paskutinį savo studijinį albumą „Euforija“ buvo išleidusi 2008 metais.
Naujausią grupės albumą „Širdis. Kryžius. Pasaga“ galima įsigyti svetainėje www.shownet.lt, o šią savaitę jis pasieks „Rūdininkų“ knygyną ir muzikos parduotuvę „Ragainė“. Taip pat jis bus platinamas artimiausiuose „Sielos“ koncertuose.