Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Studentų stalo futbolo čempionate...

Studentų stalo futbolo čempionate tikimasi rekordo

2014-01-29

Pradedama registracija į stalo futbolo čempionatą „Paysera studentų lyga“. Po ilgos pertraukos rengiamo turnyro organizatoriai žada naują varžybų kokybę ir dalyvių skaičiaus rekordą.

„Pastarąjį kartą kvietėme studentus varžytis prieš ketverius metus. Susivieniję su Lietuvos studentų sąjunga (LSS) ir VšĮ „Sveikas miestas“, stalo futbolo čempionatą pakelsime į naują lygį. Tikimės, kad tai įvertins ir dalyviai, ir žiūrovai. Jų laukiame ypač daug, nes tai leidžia ir renginio vieta, ir techninės galimybės“, – sako vienas iš čempionato organizatorių, „Foosin“ klubo įkurėjas Simonas Jakubauskas.

Vasario 8 dieną parodų centre „Litexpo“ tikimasi sulaukti daugiau nei pusės šimto komandų. Tačiau dalyvių gali būti ir ženkliai daugiau, kadangi vienintelis reikalavimas – turėti galiojantį studento pažymėjimą.

„Dalyvių bus tikrai daug, tad vėliau gali tekti riboti jų skaičių. Dėl to rekomenduojame registruotis kaip galima anksčiau“, – sako S.Jakubauskas, rekordinį čempionato dalyvių skaičių registruosiąs „Factum“ agentūroje, fiksuojančioje Lietuvos rekordus.

„Paysera studentų lygoje“ mesti iššūkius vieni kitiems gali ir vaikinai, ir merginos – vienoje komandoje žaisti galės bet kurios lyties atstovai. Komandos rungsis populiariausoje stalo futbolo – dvejetų – rungtyje.

Vieną komandą gali sudaryti studentai iš skirtingų aukštųjų mokyklų ar jų padalinių, taip pat Lietuvoje studijuojantys Erasmus studentai bei atostogų grįžę užsienio aukštųjų mokyklų studentai.

Žaidėjų taškai bus skaičiuojami asmeniniams, komandos, fakulteto ir aukštųjų mokyklų reitingams. Fakultetų ir aukštųjų mokyklų taškai kaupsis nuo jom atstovaujančių 6 geriausių studentų laimėjimų. Paaiškės ne tik stipriausia čempionato komanda, bet ir daugiausiai taškų sukaupęs fakultetas bei aukštoji mokykla. Tad net ir turnyro nelaimėję žaidėjai galės pelnyti pergalę savo aukštajai mokyklai. 

Daugiausia taškų surinkusiai ir turnyrą nugalėjusiai komandai atiteks pagrindinis čempionato rėmėjų – mokėjimo platformos Paysera (Mokėjimai.lt) – įsteigtas prizas – „Garlando“ futbolo stalas bei pereinamoji LSS įsteigta čempionato taurė.

Registracija.