Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Svarbiausios stalo futbolo varžybos...

Svarbiausios stalo futbolo varžybos jau šį savaitgalį!

2014-01-22

Stalo futbolininkai žiemą nemiega ir rūpinasi, kad aktyvūs vilniečiai nenuobodžiautų. Apie artėjančią „Lietuvos taurę“ ir kitas stalo futbolininkų pramogas mieste pasakoja „Foosin“ įkūrėjas Simonas Jakubauskas.

- Kuo stalo futbolas traukia savo gerbėjus?

- Stalo futbolas yra paprastas savo taisyklėmis, tačiau energingas žaidimas, kuriame žaidėjus lydi sportinis azartas. Be to, čia sportinė apranga ir didelės fizinės pastangos nebūtinos, todėl sunku atsisakyti draugų raginimams prisijungti. Savo jėgas pirmą kartą ant stalų baruose išmėginę žaidėjai neretai įsitraukia ir pradeda treniruotis rimtesniems turnyrams.

- Šį savaitgalį į parodų rūmus Litexpo grįžta „Lietuvos taurė“.  Kuo ypatingas šis čempionatas?

- Tai yra svarbiausias metų stalo futbolo renginys, kurio metu paaiškės 2013 metų Lietuvos čempionai. Skirtingai nuo praėjusių metų, šiemet Taurė yra atvira – gali dalyvauti visi panorėję ir varžytis skirtingose kategorijose. Taigi, bus ir pradedančiųjų žaidėjų rungtys. 

- Ko tikitės iš šio čempionato?

- Mums svarbu ne tik čempionų titulai, todėl tikimės, kad dalyviai visų pirma puikiai praleis laiką. Be to, varžybų metu geriausiai tobulinami įgūdžiai, todėl tikimės pulko naujokų, šiemet papildysiančių stiprių žaidėjų gretas.

- Kur dar galima sutikti šios pramogos mėgėjus?

- Vilniaus ir kitų miestų barai neretai turi futbolo stalus, prie kurių nuolat šurmuliuoja žaidėjai. Didelis žaidėjų būrys taip pat susitinka kiekvieną trečiadienį  vykstančiuose „Barų lygos“ turnyruose vis kitame Vilniaus bare. Na o tikroji šio žaidimo dvasia slepiasi stalo futbolo klube „Foosin“, kuriame kasdien vyksta įvairūs turnyrai ir kitos pramogos.

- Apie stalo futbolą teiraujasi jo niekada negirdėjęs žmogus. Koks geriausias apibūdinimas?

- Taisyklės kaip futbolo aikštėje, reakcija ir greitis kaip stalo tenise ir šachmatų turnyro strategija!

Daugiau informacijos apie „Lietuvos taurę“  čia.