Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Vilnaus gatvių festivalio šventė...

Vilnaus gatvių festivalio šventė Savičiaus gatvėje

2013-08-02

Daugelis vilniečių ar miesto svečių dar „neatrado” puikios iš Užupio į Rotušės aikštę vedančios Savičiaus gatvės. Tad šį šeštadienį, 13-17 val. „Made in Vilnius” kviečia pasivaikščioti po Savičiaus gatvės galerijas, parduotuvėles ir, žinoma, kavines.

Norite originalių aksesuarų ir puikių drabužių – užsukite į „De Žavu”. Čia laukia daiktai, kurie padės atsleisti Jūsų asmenybę.  (Savičiaus g. 5)

Ispaniškais ir meksikietiškais užkandžiais, alumi, vynu, kokteiliais ir pokalbiais apie gyvenima vilioja puikioji „Blusynė”. Taip pat jie turi jaukų kiemelį, kuriame šį šeštadienį galėsite paklausyti gyvos muzikos ir pasivaišinti vynu. Praeiti pro šalį būtų nuodėmė! (Savičiaus g. 5)

Piccolo Boutique - vilios  visas damas vasaros kolekcijos išpardavimu, vaišins vasaros gerybėmis -  vaisiais ir siūlys pasidaryti nemokamą vakarinį makiažą!!! (Savičiaus g. 4-4)

Jaukioje „Vilniaus koldūninėje” galite pasimėgauti naminiais koldūnais pagal močiučių receptus. Kasdien gaminami koldūnai su įvairiausiais įdarais patiekiami senovinio porceliano lėkštėse – tad pasijusite tarsi namie, o atsigaivinti galėsite naminiu kompotu, kefyru, gira. O šį šeštadienį, užsisakydami bet kokių koldūnų porciją, būsite pavaišinti šalta arbata. (Savičiaus g. 6)

Prancūzų virtuve besididžiuojantis restoranas „Balzac” visada su šypsenomis laukia Jūsų. Čia galite ne tik gardžiuotis skaniais prancūziškais patiekalais, bet ir užsisakyti vyno iš daugiau nei 40 rūšių rinktinių prancūziškų vynų turinčio meniu. A bientôt!
(Savičiaus g. 7)

„Arza gallery” galerijoje susipažinsite su gintaru visiškai naujai – galėsite paliesti, puostyti, net paragauti. Tad esate mielai kviečiami į gintaro degustaciją, paganyti akis į iš gintaro pasiūtą suknelę ir pasinaudoti 15% nuolaida visiems papuošalams. Čia yra pristatomi gintaro dirbiniai, lietuvių kūrėjų rankose tapę tikrais meno kūriniais. Taip pat galerijoje rasite gintaro arbatos, net specialios kosmetikos su šiuo Baltijos jūros lobiu. (Savičiaus g. 9)

Vilniaus dailiųjų amatų asociacijos patalpose veikia amatų dirbtuvės–ekspozicijos, kurios įdomios ne tik meistrams. „Senųjų amatų dirbtuvėse" lankytojai galės susipažinti su istoriniais amatais bei pamatyti tikrą, renesanso laikotarpio kiną, kuriame pamatysite istoriją „Švento Kristoforo gyvenimas ir kelionės" (legenda apie Vilnių). Tad tai puiki galimybė „išsinešti" amatų istorijos dalelę su savimi! Dirbtuvėse taip pat pristatoma Vilniaus miesto meistrystės istorija nuo pat pirmųjų Gedimino laiškų, reprezentuojami baltiški, etnografiniai bei šiuolaikiniai amatai, archeologinių radinių rekonstrukcijos, baltiški papuošalai. (Savičiaus g. 10)

„Le Muse” parduotuvėje rasite ne tik originalaus dizaino, kokybiškų „Le Muse” drabužių, bet ir kitų Lietuvos dizainerių darbų. Visi kviečiami užsukti ir susirasti savo „mūzą”!
(Savičiaus g. 12)

Vilniaus gatvių festivalio tikslas - sudominti vilniečius ir miesto svečius dar nematytomis ar nelankytomis vietomis, supažindinti su kavinukių ar parduotuvių vadovais ar savininkais, pabendrauti, paragauti, pasimatuoti, pasigrožėti.
Tai bus savotiška atvirų durų diena visoje gatvėje.

Tad imkite už rankos mamą, tėtį, draugą, draugę, močiutę, senelį ir keliaukite šeštadienį susipažinti su Savičiaus gatve.

Daugiau informacijos.