Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > „Vilnius Jazz“: pokalbiai apie...

„Vilnius Jazz“: pokalbiai apie džiazą su džiazu

2013-09-06

Rugsėjis skelbia rudenį, o ruduo Vilniuje visad skelbia džiazo sezoną! Ir iš tiesų, kiekvieną rudenį Vilnius pasitinka ne vienu džiazo festivaliu. Štai spalio mėnesio pradžioje savo 26-tąjį gimtadienį minės seniausias Vilniaus džiazo renginys - festivalis  „Vilnius Jazz “.

Festivalis gyvuojantis daugiau nei ketvirtį amžiaus publikai, kaip ir kasmet pristatys naujų  atradimų ir be abejo pagrindinį dėmesį skirs įvairiausioms šiuolaikinėms džiazo atmainoms. Jaunajai kartai festivalis „Vilnius Jazz“ neįsivaizduojamas be jaunų ir dar mažai žinomų vardų, kurie pasirodo ne mažiau svarbioje festivalio konkursinėje programoje „Vilnius Jazz Young Power“. Daugeliui muzikantų šis konkursas tampa puikiu tramplynu tolimesniems pasirodymams kitose projektuose bei festivaliuose.

Apie patį konkursą, jo lūkesčius, jaunųjų atlikėjų baimes, kūrybiškumą ir originalumą, apie linksmus ir liūdnus festivalio prisiminimus ir įvykius bei šiek tiek apie šių metų festivalio programą bus galima išgirsti jau pirmadienį vyksiančiame renginyje „Vilnius Jazz: pokalbiai apie džiazą su džiazu“. Jaukiame pokalbyje dalyvaus festivalio organizatorius Antanas Gustys, muzikologė džiazo pedagogė Jūrate Kučinskaitė bei jaunieji džiazo atlikėjai. Po pokalbio apie džiazą, be abejo skambės ne kas kitas, o džiazas! Vakaro metu savo programas pristatys grupės „The Legentet“ bei „Jazz Quartet“, o po jų muzikantai kvies dalyvauti jam session‘uose.

Jaukus pirmadienio vakaras džiazo gerbėjus kvies rinktis į jaunimo pamėgtą erdvę, kur bene vienintelėje vietoje Vilniuje kiekvieną pirmadienį vyksta džiazo koncertai, tai restoranas - baras „Soul Box“.

Taigi rugsėjo 9 d. 20 val. visiems bepradedantiems džiazo sezoną -  „Vilnius Jazz : pokalbiai apie džiazą su džiazu“, „Soul Box“ bare (Vilniaus g. 33/Palangos g. 4).

Renginys nemokamas!

Daugiau informacijos apie festivalį čia.

Daugiau informacijos apie renginį čia.