Pagrindinis > GURU UŽRAŠAI > Vintažinės muzikos karalius atvyko...

Vintažinės muzikos karalius atvyko į Vilnių

2015-06-23

Sekmadienį į Vilnių atvyko jaunosios kartos JAV gitaristas, dainininkas, kompozitorius ir tekstų autorius Luke Winslow King su grupe.  Atlikėjas surengs du koncertus Lietuvos klausytojams ir kvies sutikti Jonines su vintažine Amerikos muzika Kaune bei Vilniuje. 
 
Luke Winslow King į savo Europinį turą Lietuvą įtraukė jau seniai. Kaip teigė atlikėjas „Esu koncertavęs daugelyje Europos šalių, bet Lietuva bus pati šiauriausia šalis, kurioje esu kada nors lankęsis. Kvietimas groti jūsų šalyje  buvo džiugiai sutiktas visos grupės ir esame laimingi galėdami jums pristatyti savo muziką“.  Grupės būgninkas Benji Bohannon prisipažino, kad Europinio turo metu jį labiausiai traukė aplankyti Lietuva, „kadangi esu didelis aviacijos fanatikas ir žinau  garsiąją istoriją apie  lakūnus S.Darių ir S.Girėną bei jų skrydį per Atlantą“.
 
2015m. Europinis turas skirtas pristatyti naujausiam Luke Winslow King albumui „Everlasting Arms“. Grupė jau pasirodė Olandijoje, Belgijoje, Ispanijoje, Italijoje, Kroatijoje. „Norime visus pakviesti į koncertus Kaune ir Vilniuje. Tikimės ( iš žiūrovų ) šilto priėmimo, šokių, juoko ir ašarų“ . Beje, Luke Winslow King atskleidė, kad lietuviai pirmieji išgirs naujausius kūrinius, kurie buvo įrašyti prieš savaitę Italijoje ir iki šiol negroti ture.
 
Koncertus pristato LRT Kultūra:
Birželio 23d. 19val. LRT Opus terasa Ryšių kiemelyje, Kaunas
Birželio 24d. 19val. Piano.lt terasa, Vilnius