Pagrindinis > Pramogos > Ekskursijos: Vilniaus paslaptys

Ekskursijos: Vilniaus paslaptys

Kaina: nuo 14 Eur asmeniui
Dalyvių skaičius: nuo 6 asm.
Darbo laikas: rezervacija iš anksto
Sezonas: visus metus
Apranga: reikalavimų nėra
Telefonas: 867907573
El. paštas:  info@gerolaiko.lt
Žemėlapyje: Susitinkame čia


 

Privalumai:
Mistera kviečia Vilnių pažinti įvairių tipų tipų ekskursijose. Štai keletas jų:

Kurtizanių spindesys ir skurdas – ekskursijos metu išgirsite ne vieną intriguojančią istoriją apie seniausios pasaulyje profesijos atstoves ir didžiausius Vilniaus svetimautojus. Turbūt niekam nėra paslaptis, kur laisvo elgesio merginos būriuojasi šiandiena. Tačiau ar žinote, kad Vilniuje jau XIX a. buvo raudonųjų žibintų kvartalas, kad „paguodos namai“ buvo radę prieglobstį net Vyskupo kapitulai priklausiusiame pastate, kad prostitucija Vilniuje buvo legalius verslas, kad kokainas buvo visai lengvai įgyjama prekė... Ir dar daugiau neįtikėtinų faktų

Tik mirtis mus išskirs – apie ką Pasaulyje buvo sukurtos gražiausios legendos ir romantiškiausios istorijos? Žinoma, apie meilę! Apie tą jausmą, kuris įkvepia narsiausiems žygiams, beprotiškiausiems poelgiams ir giliausiems išgyvenimams. Meilė nesirenka aukų pagal kilmę. Į jos žabangas pakliūna ir karaliai, ir bajorai, ir amatininkai bei valstiečiai... Šios ekskursijos metu kalbėsimės apie kilmingiausias, magiško jausmo palytėtas poras, apie jų patirtus išbandymus ir tragiškus likimus.

Nusikaltimas ir bausmė – šio susitikimo metu kalbėsitės apie tamsiąją Vilniaus miestiečių gyvenimo pusę. Nusikaltimų Vilniuje buvo visais laikais ir labai įvairių. Dar įvairesnės buvo bausmės. Ekskursijos metu sužinosite, kaip veikė teisėsaugos sistema Vilniuje skirtingais istoriniais laikotarpiais, kur ir kokiomis sąlygomis buvo kalinami nuteistieji, kaip buvo vykdomos mirties bausmės, kokia profesija viduramžiais buvo vertinama didžiausiu užmokesčiu  ir daugybė kitų intriguojančių faktų.

Guru apie šią pramogą: Į ekskursiją jus kviečia Vilniaus paslapčių sergėtoja, Mistera. Ji pasidalins su jumis pačiomis intymiausiomis Vilniaus paslaptimis su sąlyga – negalėsite pamatyti jos veido. Maža to, Mistera rekomenduoja ir jums kauke pridengti akis, pečius paslėpti po skraiste, kad slapto susitikimo metu, išliktumėte incognito.

Lietuvos pramogų žemėlapis

Paaiškinimai: RAUDONA: renginiams; MĖLYNA: žiemą; ŽALIA: pramogos gamtoje; VIOLETINĖ: menai; ORANŽINĖ: su technika

Kaina:
Nuo 14 Eur asmeniui

Telefonas:
867907573

El. paštas:
info@gerolaiko.lt

Adresas:
Vilnius

WWW: