Pagrindinis > Pramogos > Ekspedicija 30 5 9

Ekspedicija 30 5 9

Kaina: nuo 17 Eur asm.
Dalyvių skaičius: nuo 15 žmonių
Pramogos trukmė: ekspedicijos – 6val.; bendra – 8val.
Darbo laikas: ekspedicijos išleidžiamos 11:40 val. (iš Vilniaus) arba 12:01 val. (iš Kauno), atvykimo diena suderinama išankstinio užsakymo metu
Sezonas: nuo balandžio iki lapkričio mėn.
Apranga: patogi avalynė ir judesių nevaržantys drabužiai, atsarginė sausų kojinių pora
Telefonas: 869986767
El. paštas: info@nuotykiuakademija.ltPrivalumai:
Originali, ilgai bet nenuobodžiai trunkanti išvyka. Šioje programoje suderintos aktyvios užduotys ir poilsis, netradicinė programa ir pilnas servisas. Be to, ši išvyka leis pasiekti rezultatyvaus komandinio darbo, bendradarbiavimo ir pasitikėjimo tarp dalyvių sustiprinimo, bei jų atsakomybės, kūrybiškumo, iniciatyvumo paskatinimo. Pasiekus ekspedicijos tikslą - paslaptingųjų indėnų kaimą, Jūsų lauks svetingas gentainių sutikimas ir nemažiau įspūdinga viešnagė, atskleisianti spalvingą indėnų kultūrą – jos tradicijas ir netgi virtuvės ypatumus.
 
Guru apie šią pramogą: nuo pat pradžios galutinis tikslas atrasti civilizacijos nepaliestą, miško gilumoje paslėptą „Kreivai sisiojančių šunų genties” kaimą, garantavo neįprastą bei smagią kelionę. Dundėjome ir geležinkeliu, žygiavome pėsčiomis, plaukiame žvalgydamies į puses ir Nemunu su didžiausiu užsivedimu ir spelionėmis kas gi bus dabar, kokią komandinę užduotį reikės atlikti dabar norint gauti tolimesnes nuorodas. Ekspedicijos metu atskleidėme ne tik spalvingą indėnų kultūrą, bet ir surinkome daug indėnų aukso bei auksinių akimirkų, kurios yra vertingesni už viską.
 

Lietuvos pramogų žemėlapis

Paaiškinimai: RAUDONA: renginiams; MĖLYNA: žiemą; ŽALIA: pramogos gamtoje; VIOLETINĖ: menai; ORANŽINĖ: su technika

Kaina:
Nuo 17 Eur asm.

Telefonas:
869986767

El. paštas:
info@nuotykiuakademija.lt

Adresas:
Žalgirio kaimas, Vievio seniūnija, Elektrėnų savivaldybė

WWW: