Pagrindinis > Pramogos > Interaktyvus spektaklis-kelionė „Babaušis galvoje“

Interaktyvus spektaklis-kelionė „Babaušis galvoje“

Kaina: priklauso nuo užsakymo
Amžius: nuo 3 metų
Trukmė: spektaklis 35 min.; su užsiėmimais apie 2 val.
Vieta: spektaklio erdvė gali būti jūsų darbovietėje ar kitoje, iš anksto suderintoje erdvėje. Spektaklio metu vaikai pajudės iš savo vietų kartu su aktoriais, tad turėtų būti apie 5x5 m erdvės spektakliui ir aplink jį – vietos žiūrovams. 
Žiūrovų skaičius: iki 40
Telefonas: 868304606
El. paštas: brigita@eventumgroup.lt
 
 
 
Interaktyvus spektaklis – kelionė vaikams, prisimenant autentiškus vaikystės patyrimus, linksmai ir žaismingai ieškos atsakymo į labai rimtą klausimą: iš kur atkeliauja didelės vaikiškos baimės ir tas begėdis Babaušis, pasislepiantis po kėde, kilimu, spintoje ar tiesiog galvoje ir neleidžiantis užmigti, o tėveliams – „užsiimti svarbesniais reikalais“.  
 
Pasaka po pasakos, dainelė po dainėlės mažieji kartu su aktoriais keliaus skirtingomis realiomis ir sekamos istorijos erdvėmis, ir visi šios kelionės patyrimai susilies į bendrą skirtingai kiekvieno vaiko išgyvenamą spektaklio visumą.
 
Pasirinkta spektaklio forma kvies žiūrovus  tapti ne pasyviais stebėtojais, o aktyviais dalyviais, ne tik šiame spektaklyje, bet ir savo autentiškuose, pačių kuriamuose, gyvenimuose.
 
Spektaklio trukmė: 35 min. 
 
Žaidimai ir bendri užsiėmimai
Po spektaklio siūlome mažiesiems žaidimus, interaktyvius teatrinius užsiėmimus, lavinančius vaikų kūrybingumą, vaizduotę ir mąstymą.
 
Kūrybinė komanda
Bendraminčių komanda, ieškanti interaktyvių vaikų teatro formų, skatinančių vaikus būti ne tik pasyviais veiksmo stebėtojais, bet ir aktyviais dalyviais.
 
  • Tomas Dapšauskas – aktorius-šokėjas, choreografas. Dirba Kūrybinėse partnerystėse, kūrė vaidmenis A. Cholinos šokio teatre,  šokio teatre vaikams „Dansema“, savo individualiose choreografijose, šokio pedagogas. 
  • Kristina Mauruševičiūtė – aktorė. Kūrė vaidmenis E. Nekrošiaus, A. Giniočio, D. Jokubauskaitės spektakliuose ir kino filmuose, „Forumo teatro O2“ bendraįkūrėja, teatro pedagogė. 
  • Jolanta Kriščiūnaitė – aktorė-šokėja. Kūrė vaidmenis A. Cholinos šokio teatre. „Forumo teatro O2“ bendraįkūrėja, rengė socialiai ir pilietiškai atsakingus spektaklius jaunimui ir suaugusiems. 
  • Pranas Dapšauskas – trombonistas improvizatorius. Muzikuoja Operos ir Baleto teatre ir kūrybingoje „Suicide Dj“ muzikantų kompanijoje.
  • Jurgis Dapšauskas – trombonistas, improvizatorius.
 
Guru apie šią pramogą: Aš propaguoju teisingą laisvalaikį visiems, ir mažiems, ir dideliems! Ši profesionali ir kūrybinga grupė mažiesiems suteiks ne tik pramogą, tačiau ir skatins jų kūrybingumą, vaizduotę, mąstymą bei leis patiems tapti teatro dalimi! 
Kaina:
Priklauso nuo užsakymo

Telefonas:
868304606

El. paštas:
brigita@eventumgroup.lt

WWW: