Pagrindinis > Pramogos > Live escape game Vilnius

Live escape game Vilnius

Durys už Jūsų užsidaro, Jūs liekate užrakinti viduje… Laikas bėga, Jūs turite 60 minučių… Jūsų tikslas paprastas: ištrūkti laiku! Norėdami ištrūkti, turėsite rasti paslėptas užuominas, atskleisti paslaptis ir įminti mįsles. 

Vilniaus centre Jūsų laukia 5 loginiai kambariai su 3 skirtingom (vieno milijono byla / žingsniai / tik tak) temom. Dviejų temų kambariai yra įrengti poromis, kad esant norui dvi komandos galėtų varžytis, kuri įveiks mįsles greičiau ! Tai - vienas didžiausių Europoje loginių žaidimų kompleksų. Šį loginį žaidimą vienu metu gali žaisti iki 30 žmonių. Grupes sudaro nuo 2 iki 6 žaidėjų.

 

Kainos:

2 žaidėjai – 45 Eur

3 žaidėjai – 50 Eur

4 žaidėjai – 60 Eur

5 žaidėjai – 65 Eur

6 žaidėjai – 69 Eur

Tam, kad įmintumėte mįsles, nereikia jokių įgūdžių ar specialių žinių. Prireiks tik logikos, geros nuotaikos ir komandinės dvasios. Tai puiki proga sutelkti savo įmonės darbuotojus, paversti juos vientisa darnia komanda ar pasilinksminti su draugais, iš naujo atrandant jų ir parodant savo geras savybes.

Paskubėk išbandyti Live Escape Game, nes kambarių temos ir žaidimai atnaujinami kas 6 - 12 mėnesių.

Guru apie šią pramogą: besimatuodamas detektyvo atributiką, pasimatavau ir jo gyvenimo būdą. Jei nebūčiau renginių Guru, turbūt būčiau detektyvas.

Kaina:
45 - 69 Eur

Telefonas:
+370 614 17772

El. paštas:
vilnius@liveescapegame.com

Telefonas:
+370 693 89989

Adresas:
Gedimino pr. 45, Vilnius

WWW: