Pagrindinis > Pramogos > Pakilkite virš kasdienybės! Skrydžiai...

Pakilkite virš kasdienybės! Skrydžiai oro balionu

Jeigu kas nors paklaustų, ką išskirtinio mes turime Lietuvoje? Mes turime oro balionus. O Vilnius ­ vienintelė iš trijų Pabaltijo sostinių, virš kurios skrydžiai oro balionu yra iš viso įmanomi. Jeigu ieškote unikalios veiklos savo svečiams ar norite nustebinti artimuosius ­ niekuomet nesuklysite, dovanodami nepamirštamus įspūdžius ir žavingas akimirkas.

Jau daugiau nei 15 metų trunkanti mūsų veikla, pirmiausia, yra kiekvieno darbuotojo gyvenimo būdas, o tik paskui ­ darbas. Būtent dėl šios priežasties visi mūsų skrydžiai yra nepamirštami ir leidžiantys kiekvienam klientui pasijusti ypatingu.

Profesionali komanda, ištobulinta skrydžio specifika, geriausia technika, aukščiausia kokybė, iškovoti rekordai ir nuoširdus bendravimas su klientais ­ pagrindiniai mūsų darbo įstatai. Mums priklauso didžiausias Baltijos šalyse karšto oro balionas, vienu metu į padanges galintis pakelti iki 16 keleivių. Šiuo ir dar keturiais (aštuonių, šešių, penkių ir keturių vietų) oro balionais dovanojame skrydžio džiaugsmą daugiau nei 2500 keleivių per metus.

Dalyviai: 1 asmuo. Skrendama 4­-16 vietų oro balionu.

Trukmė: 1 val. skrydis

Vieta: Vilnius arba Trakai

Laikas:rytas/vakaras

Paslaugą sudaro: instruktažas, skrydis, pirmojo skrydžio ceremonija su putojančiu vynu, diplomas, atvirukai, pervežimai.

Kaina: nuo 89 Eur

Kaina:
nuo 89 Eur

Telefonas:
+370 650 26468

El. paštas:
info@orobalionai.lt

Adresas:
Šv. Ignoto 3/1, Vilnius

WWW: