Pagrindinis > Pramogos > Pasakų kaimai: Paukščių kaime...

Pasakų kaimai: Paukščių kaime – edukacinė programa

Kaina: 2 Eur suaugusiam; 1 Eur vaikui
Dalyvių skaičius:  nuo 10 iki 50
Pramogos  trukmė: nuo 2 iki 4 val.
Darbo laikas: atvykimo laikas suderinamas išankstinio užsakymo metu
Sezonas: visais metų laikais
Apranga: lengvi drabužiai ir avalynė
Telefonas: 867072989
El. paštas: pauksciu.kaimas@gmail.com

 

Privalumai:
Gamta, senovės istorijos, paukščių pažinimas, įgaunamos žinios, netradicinis laiko praleidimas, grįžimas į senovę, didžiausias lizdas Lietuvoje, talpinantis iki 50 žmonių, nakvynė šiaudiniuose nameliuose vasarą.

Legenda prasideda: „Mūsų kaimo apylinkėse kadaise gyveno toks paukštis Skukas. Baisus, piktas, tvirtu snapu, aštriais nagais, pašiauštomis plunksnomis...“

Tai vieta, kur gali pamatyti daugiau paukščių nei kada nors esi matęs ir išgirsti daugiau jų balsų nei kada nors esi girdėjęs. Vaišinsimės milžiniškoje keptuvėje ant laužo ugnies iškepta kiaušiniene iš įvairių paukščių kiaušinių ir ką tik išvirta kvapnia žolelių arbata. 
 
Apie sparnuočius šeimininkė gali valandų valandas pasakoti, nes tik „Paukščių kaime“ gyvena daugybė naminių paukščių rūšių. Tarp jų yra kilusių iš Afrikos. Kalbama, kad čia galima išvysti savo laimės paukštę, išmokyti rašyti žąsies plunksna, pašaudyti iš lanko ir pamatyti tai, ko dar nematėme, išgirsti ko nesame girdėję. Cijonuose sukamas didžiulis laimės paukštės lizdas, kuriame kiekvienas pabuvosite.Guru apie šią pramogą: Lietuvoje nei seniai, nei neseniai atsirado Pasakų kaimai... Ir džiaugiamės galėdami kartu su Paukščių kaimo gyventojais pasiūlyti atvykti į šią plunksnuotą vietelę ir gerai praleisti laiką su šeima, draugais ar savo mokiniais.

Lietuvos pramogų žemėlapis

Paaiškinimai: RAUDONA: renginiams; MĖLYNA: žiemą; ŽALIA: pramogos gamtoje; VIOLETINĖ: menai; ORANŽINĖ: su technika

Kaina:
2 Eur suaugusiam; 1 Eur vaikui

Telefonas:
867072989

El. paštas:
pauksciu.kaimas@gmail.com

Adresas:
Cijonai, Ignalinos r.

WWW: