Pagrindinis > Vietos > Kavinės/Barai > Alaus namai

Alaus namai

Tikriems alaus mėgėjams!
Meniu: Lietuviškas alus, lietuviška ir europietiška virtuvė
Renginiai: koncertai, DJ
Žmonių kiekis: 250 sėdimų vietų; 300 stovimų vietų
 
 
 
 
 
„Atidarydami Alaus Namus mes siekėme sukurti jaukią vietą sostinėje tikriems alaus mėgėjams bei žinovams. Alaus barą, kuriame būtų galima paragauti tikro lietuviško alaus, gaminamo mažuose lietuviško bravoruose pagal senąsias tradicinio gyvo alaus gamybos technologijas. Barą, kuriame visiems būtų linksma, šilta ir gera – kaip tikruose namuose.“ – teigia savininkai.
 
Alaus Namai turi tris sales – didžiąją, mažąją bai naują „Klubo“ salę. Bendrai bare yra apie 250 sėdimų vietų ir dar apie 300 stovimų vietų.
 
Bare-restorane Alaus Namai Jūs galite paragauti 18-kos rūšių lietuviško pilstomo alaus, kuris yra vežamas iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Alus gaminamas pagal senąsias tradicijas, senolių receptus. Taip pat Alaus Namuose Jūs rasite ir alaus buteliuose, kurio galime pasiūlyti virš 100 rūšių. Pas mus paragausite lietuviško, angliško, airiško, belgiško, vokiško, čekiško, austriško, japoniško, meksikietiško, ispaniško, olandiško, itališko, amerikietiško, prancūziško, lenkiško, rusiško alaus.
 
Alaus Namai Jums pasiūlys puikią lietuvišką bei europietišką virtuvę. Tik čia rasite pačias skaniausias kiaulės ausis, kojas, karkas, pateiktas su tradiciniu lietuvišku garnyru. Meniu rasite ir vištienos, žuvies bei vegetariškų patiekalų. Taip pat galėsite paskanauti užkandžių prie alaus, kurių yra virš dvidešimt rūšių. 
 
Taip pat Alaus Namai kviečia įsigyti originalių Alaus Namų suvenyrų, kurie papuoš Jūsų namus arba nudžiugins Jūsų draugus: marškinėlių su šmaikčiomis frazėmis apie alų, ženkliukų, įvairių bokalų.
 
Guru apie šią vietą: tikrai, kad alaus mėgėjai neliks nuskriausti – labai didelis alaus pasirinkimas, puikūs patiekalai, o per koncertus būna be galo smagu!
 
 
Telefonas:
+370 687 28930

El. paštas:
info@alausnamai.lt

Adresas:
Alberto Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius

WWW: