Pagrindinis > Vietos > Kavinės/Barai > California

California

Tapas, vynas, kokteiliai ir gera muzika
Meniu: ispaniški patiekalai, kalifornietiškas meniu
Stilius: retro/amerikietiškas
Pramoga/renginiai: ekrane rodomi koncertai
Staliukų skaičius: 18 + 2 (rūselyje)
Vietų skaičius: 56+14
 
Baras California yra skirtas visiems, kurie yra linkę mėgautis gerai suderintu maistu ir gėrimais. Baro stilių galima apibūdinti taip: tapas, vynas, kokteiliai ir gera muzika. Tai viena iš tų jaukių vietų, kur maistas – kokybiškas, vynas – nebanalus ir aptarnavimas – profesionalus.
 
Californijoje vynai pateikiami tiek buteliais, tiek pilstomi į taures. Pilstomi ir brangesni vynai nes, steigėjų įsitikinimu, geri dalykai turi būti prieinami kiekvienam mokančiam jais džiaugtis. Siūloma ir plati stipriųjų gėrimų gama bei įvairiausi kokteiliai.
 
Meniu daug tradicinių ispaniškų patiekalų iš jūros gėrybių ir vytintos kiaulienos, tai tradiciniai ispanų užkandžiai. Taip pat gausu daržovių, kai kurios iš jų čia pat šviežiai vytinamos krosnyje ir tai visai kitas produktas nei mums jau įprasti saulėje džiovinti pomidorai.
 
Be šaltų ir karštų tapas, meniu visada yra gazpačio (pomidorų šaltsriubė), tikra ispaniška paella, laukinių kiaulių vytintas ir brandintas kumpis Pata Negro („Juodoji koja“).
Visi desertai gaminami vietoje, net ir ledai su karamelizuotais riešutais arba citrininiai ledai patiekiami pačioje citrinoje. Tarp desertų yra ir garsusis Crema Catalana, kitur dar vadinamas Creme Brule  bei ypatingai skanus migdolinis tortas Santiago.
 
Kaip ir dera, California turi ir kalifornietiškąjį meniu. Šis kodas reiškia, kad pagrindinius baro patiekalus galima užsisakyti bet kada, kai tik baras atidarytas.
Specialiai barui California sukurtas autentiškas retro stiliaus amerikietiškas interjeras, ypač daug dėmesio skirta garso izoliacijai ir ventiliacijai. Šalia viešbutis Ramada Vilnius, kurio kaimynystė suteikia privalumų: baras ribojasi su jo rūkomuoju, ten leidžiama apsilankyti ir California lankytojams.
Taip pat bare nuolat skamba kokybiška muzika, o dideliame ekrane rodomi visų laikų geriausi koncertai.
 
Geru vasarišku oru baro paslaugomis galima mėgautis ir lauko terasoje. Čia atsiskleidžia nepakartojamas Vilniaus senamiesčio vaizdas.
Nors kai kas ir sako, kad baras California skirtas gurmanams, tačiau visi lankytojai čia laukiami ir  mėgstami. Na, nebent gurmanai gali pasisemti daugiau įspūdžių ir patirti atradimo džiaugsmą, susidūrę su naujais seniai žinomų patiekalų gaminimo būdais. Čia panašiai kaip su klasikine muzika: nors natos tos pačios, tačiau kiekvieno artisto atlikimo maniera savita ir nepakartojama.
 

Guru apie šią vietą: California baras puikiai atspindi amerikietišką kultūrą savo interjeru ir atmosfera. Maistas puikus – nenusivils net gurmanai. Rekomenduoju užsukti ir paskanauti tapas kartu su puikiu kalifornietišku vynu!

 
Kavinių, barų, pub'ų žemėlapis

Telefonas:
+370 652 65551

El. paštas:
california@ramadavilnius.lt

Adresas:
Subačiaus g. 2, Vilnius

WWW: