Pagrindinis > Vietos > Sodybos > Gamtos ir poilsio centras...

Gamtos ir poilsio centras ,,Gradiali Anykščiai"

Kaina: 1000 Eur
Talpina žmonių: iki 60
Nakvynė: iki 60
Papildoma: terasa (30 asm.), vandens batutai, valtys, baidarės, vandens dviračiai, sporto aikštelė
Maistas: gaminama vietoje
Sezonas: dirba visais metų laikais
 
 
 
 
,,Gradiali Anykščiai" - įsikūręs įspūdingame Anykščių krašto kampelyje. Čia nuostabus gamtovaizdis - svečius džiugina paryčiais ir vakarėjant čiulbantys parko paukščiai, stebina atklystantys žvėrys. Abejingų nepalieka įspūdingas, net 16 salų Rubikių ežeras, džiuginantis žūklės mėgėjus. 
Mėgstančius leisti laiką natūralioje gamtoje laukia grybų ir kitų gamtos gėrybių pilni miškai... Norintiems susipažinti su Anykščių apylinkėmis ir jos įžymybėmis bei aktyviai leisti laisvalaikį, siūlome aplankyti labirintų parką, Dainuvos nuotykių slėnį, Šeimyniškėlių piliakalnį ir apžvalgos bokštą, Puntuko akmenį bei jo brolį, susipažinti su Anykščių Šv. Mato bažnyčios architektūra, pasivažinėti Siauruku ir vienintelėmis Lietuvoje vasaros kalnų rogutėmis, paslidinėti įrengta kalnų slidinėjimo trasa.
Anykščiuose yra organizuojama pažintinė ekskursija ,,Vyno kelias", galima pajodinėti žirgais, pasivažinėti vežimaičiais , išbandyti kartodromo ir autokroso trasas. Mėgstantiems vandens pramogas Anykščiuose organizuojami žygiai Šventosios upe baidarėmis ar plaustais.
Kaina:
1000 Eur

Telefonas:
+370 614 00090

El. paštas:
anyksciai@gradiali.com

Adresas:
Klykūnai, Anykščių regioninis parkas

WWW: