Pagrindinis > Vietos > Kavinės/Barai > Geros muzikos klubas „Brodvėjus“

Geros muzikos klubas „Brodvėjus“

Gyvos muzikos klubas!
Renginiai: gyvos muzikos vakarai
Vietų skaičius: 150
 
 
 
 
 
 
 
 
„Vilniaus fenomenas”, „Geros muzikos klubas”, „Tikras airiškas pub`as sostinės senamiestyje”, „Klubas, kuriame kiekvieną savaitgalį groja gyva muzika, lankosi smagiausia publika, o linksmybės nesibaigia iki aušros”, – tokiais ir dar begale kitų epitetų Vilniečiai ir miesto svečiai apibūdina jau legenda tapusį „Brodvėjaus” pub`ą.
 
Daugeliui Lietuvos muzikos atlikėjų, dailininkų, žurnalistų, aktorių, šou verslo žvaigždžių, verslininkų, studentų ir miesto svečių „Brodvėjus” tapo antraisiais namais, kuriuose jie klausosi gyvos muzikos, dainuoja, šoka, susitinka su senais bičiuliais, žiūri krepšinio ar kitas varžybas, šėlsta iki paryčių arba tiesiog draugiškai pakelia šalto alaus bokalą už ilgą savo mylimo klubo gyvavimą.
 
Klube įrengtas baras, jauki šokių aikštelė ir renginių metu iškylanti scena. Iki 150 sėdimų vietų turintis pub`as dažnai sulaukia kelis kartus didesnio lankytojų būrio, visiems pakanka vietos, o kartu linksmintis yra daug smagiau. Todėl „Brodvėjuje” ypatingai švenčiamos svarbiausios metų šventės, kurioms išskirtinai ruošiasi klubo personalas, puošiamas interjeras.
 

Guru apie šią vietą:  ,,Klube „Brodvėjus“ galima išgirsti naujų atlikėjų, roko muzikos, džiazo, bliuzo, ir viskas būna gyvai! Dėl to labai užskaitau šią vietą. Tačiau naktimis po koncertų visokių velnių ten vyksta (tiek gerų ir smagių tiek blogų ir nelabai teisingų:)"

Telefonas:
+370 652 57790

El. paštas:
brodvejus@gmail.com

Adresas:
Vokiečių g. 4 / Mėsinių g. 4 Vilnius, Lithuania

WWW: