Pagrindinis > Vietos > Kavinės/Barai > Grill House

Grill House

Barbekiu baras Vilniuje! 
Meniu: grill, europietiški/amerikietiški patiekalai
Renginiai: pirmadieniais ir ketvirtadienias organizuojamos „Protų Kovos“
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Restoranas „Grill House" – tai šeimos verslas, todėl čia lankytojai laukiami, kaip savi.
Įsikūres Vilniaus miesto centre (Konstitucijos pr. 12, priešais Vilniaus savivaldybę), šalia turi didelę automobilių stovėjimo aikštelę, kuri savaitgaliais ir darbo dienomis po 14val. yra nemokama.
 
Restorane yra dvi atskiros erdvės. Viso 120 sėdimų vietų, pobūvių ar furšetų metu, aptarnaujama iki 160 svečių. Siūlome europietiškos virtuvės patiekalus už prieinamą kainą, gausią vyno kolekciją iš viso pasaulio, aukštos klasės aptarnavimą bei elegantišką ir jaukią aplinką.
Didžioji dalis patiekalų gaminama ant grotelių, suteikiant maistui puikaus laužo kvapo. Didžiausias dėmesys čia skiriamas mėsos patiekalams: ant grotelių patyrę virėjai kepa jautieną, kiaulieną, vištieną, antieną, o paskui viską pagardina puikiais klasikiniais ir pačių kurtais padažais. Didelis užkandžių ir mėsainių pasirinkimas. Restorane galima ne tik gurmaniškai pavakarieniauti, pavalgyti su draugais, atšvęsti šventę ar pabūti su šeima, bet ir darbo pertraukos metu sočiai suvalgyti dienos pietus, kurie kiekvieną dieną skiriasi.
 
Guru apie šią vietą: maistas ant grotelių pačiame Vilniaus centre yra puikus dalykas, kai nėra galimybės pasičirškinti šašlyką ar kepsnį pačiam. O ir kainos čia prieinamos!
Telefonas:
+370 690 45010; +370 686 71016

El. paštas:
info@grillrestoranas.lt

Adresas:
Konstitucijos pr. 12, 09308 Vilnius, Lithuania

WWW: