Pagrindinis > Vietos > Kavinės/Barai > Gyvos muzikos klubas „Tamsta“

Gyvos muzikos klubas „Tamsta“

Muzika gimsta čia!
Meniu: užkandžiai, gėrimai
Muzika:   jazz | soul | rock | blues | r’n’b | hip-hop | electronic | rock’n’roll | dance | pop | latino | swing | experimental | reggae | gospel | world | fusion | alternative
Face control: N-18. Nepilnamečiai įleidžiami tik su tėvais
Vietų skaičius: Klubas talpina apie 350 žmonių, 180 vietų yra sėdimų
 
 
 
 
 
„Tamsta“ klubas – susibūrimo vieta draugiškiems ir gerą muziką mėgstantiems žmonėms. Čia laukiamas kiekvienas – profesionalas, jaunas muzikantas, gerbėjas, lietuvis ar svečias iš užsienio, bet kuris žmogus, nusprendęs praleisti smagų vakarą su draugais, antrąja puse ar tiesiog nutaręs į savo apmąstymus leistis apsuptas muzikos garsų.
 
Gyvo garso mylėtojai ir puoselėtojai „Tamstoje“ atranda geriausius lietuviškos muzikos perlus, čia savo koncertus ir susitikimus su klausytojais rengia tokie scenos vilkai kaip Andrius Mamontovas, Jurga Šeduikytė, „Poliarizuoti stiklai“, „Siela“, „Empti“, „G&G Sindikatas“, nuotaikingieji „Saulės Kliošas“, „Keymono“ ir daugybė kitų. Čia klausytojams pristatomi nauji ir dar negirdėti projektai, „Tamstos“ erdves užlieja Whitney Houston, Adele, „Red Hot Chili Peppers“ ir kitų, puikiai žinomų ir atmintinai išmoktų, dainų akordai. Tikriausiai, jau nė neįmanoma suskaičiuoti, kiek per septynerius gyvavimo metus čia įvyko koncertų.
 
2008-ųjų rugsėjį „Tamsta“ pradėjo ir itin sėkmingą pasaulinės muzikos koncertų ciklą „Tamsta WorldWide“. Šių koncertų žiūrovai mėgavosi išskirtine galimybe jaukioje klubo aplinkoje išgirsti ryškių tarptautinių žvaigždžių pasirodymus. Po „Tamsta WorldWide“ vėliava Vilniuje jau koncertavo švedų elektroninės muzikos dievaičiai „Little Dragon“, amerikiečių hiphopo artistas Pigeon John, britų sopranas Vula Malinga, žinomas kaip grupės „Basement Jaxx“ balsas, elektroninio soul duetas „Quadron“ iš Danijos, čigoniško džiazo meistrai iš Kanados „The Lost Fingers“, britų indie roko grupė „The Heavy“, trijulė iš Niujorko „Tortured Soul“, jungianti senąjį soul ir funk, džiazą su šiuolaikine house muzika ir kiti.
 
Tačiau muzikos klubo sąskaitoje ne tik šimtai koncertų, bet ir didžiulio pasisekimo sulaukę vasaros festivaliai po atviru dangumi. Kasmet vasaros atostogų išeinanti „Tamsta“ suprato, kad poilsiaujantys gerbėjai pernelyg išsiilgsta kokybiškos muzikos ir prieš ketverius metus ėmėsi organizuoti neeilinį susibūrimą Varėnoje. „Tamstos“ vadovų galvoje gimusios idėjos rezultatas – surinktos geriausios per metus klube pasirodžiusios grupės ir atlikėjai bei jau trys įvykę festivaliai „Tamsta muzika“ Varėnoje esančiame Dainų slėnyje. Festivalio scenoje šėlo žinomiausios lietuviškos grupės, o 2011-aisiais prie spalvingo lietuvių atlikėjų būrio prisijungė garsus amerikiečių soul dainininkas, hito „I Need A Dollar“ atlikėjas Aloe Blacc, sutikęs festivalyje „Tamsta muzika“ surengti išskirtinį pasirodymą.
 
Daug dėmesio „Tamsta“ skiria jauniems, tik pirmuosius žingsnius scenoje žengiantiems, muzikantams. Specialiai jiems jau ne vienerius metus rengiamas jaunų grupių konkursas „Garažas“, tapęs tramplinu tokioms grupėms kaip „Jing‘a‘Ling“ ar „Artrace“. Gitaros muzikos mėgėjai varžosi kasmetiniame konkurse „Gitarų šėlsmas“, o būgnininkai savo jėgas išmėginti gali konkurse „Drum Day“. Didelio dėmesio sulaukė ir novatoriškos grojimo efektų pedalais meistrų varžytuvės „Loop Station“. Šio konkurso geriausieji gavo ne tik vertingus prizus, bet ir galimybę pasirodyti tarptautinėje scenoje.
 
Be visų šiltų žodžių, kurių sulaukia iš savo bičiulių ir ištikimų lankytojų, „Tamsta“ yra įvertinta ir oficialiai bei gali didžiuotis svetingiausio ir saugiausio klubo titulais. Draugiška atmosfera garsėjanti „Tamsta“ 2011-aisiais buvo Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto trečiojo policijos komisariato paskelbta saugiausiu naktiniu baru. 2011-ųjų lapkritį „Tamsta“ ant savosios apdovanojimų lentynos pasistatė ketvirtus metus iš eilės šiai įstaigai skirtą „Svetingiausio Vilniaus muzikinio klubo“ leliją.Tamsta Club 3D

 
Guru apie šią vietą: Tamsta – Vilniaus naktinio gyvenimo veteranas, išlaikęs gyvos muzikoms klubams būtiną betarpišką atmosferą ir muzikinių renginių pasiūlos kokybę.
 
 
Kavinės, barai, pub'ai, kuriuos rekomenduoja Eventum Group

Telefonas:
+370 698 36121

El. paštas:
club@tamsta.com

Adresas:
Subačiaus g. 11A, Senamiestis, Vilnius

WWW: